24.kolo, neděle 8.1.2017
POD POD
1:20:0, 1:0, 0:2
Branky a nahrávky: 38. Zelený (Žalud) - 58. Válek (Svoboda), 59. Kyncl Rozhodčí: Tasch – Marvan, Kozák Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 38.
HC Poděbrady:
SK Horácká Slavia Třebíč: Vorčák – Marek, Škareda, Svoboda, Vlk – Viskot, Trnka, Nejedlý, Dvořák, Pacal, Kyncl, Válek

Reportáž z utkání není k dispozici

Marcel Caha - SK Horácká Slavia Třebíč: Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, ale i hodně vyloučených. Neřekl bych, že jsme museli být vylučovaní, ale rozhodčí byli na nás trošku přísnější. Do 58. minuty jsme prohrávali, ale závěru odvolali brankáře, podařilo se nám vyrovnat a nakonec utkání dotáhnout do vítězného konce. Byli jsme lepší, posledních deset minut soupeře přitlačili a zaslouženě strhli vítězství na svou stranu. Musím celé mužstvo pochválit za to, že ukázalo charakter a výsledek je pro kluky odměnou.