34.kolo, neděle 26.2.2017
4:33:1, 1:2, 0:0
MBL MBL
Branky a nahrávky: 8. Hrnčíř (Přidal, F. Kotačka), 10. Mojdl, 16. Mojdl (Vedral), 29. Mojdl (Spilka, Vedral) Rozhodčí: Dostál – Mezlík, Martin Mejzlík Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Pavlas – Škrdlová, Němec, Koňařík, Vlk, Marek, Dvořák, Růžička, Patočka – Spilka, Mojdl, Vedral – Svoboda, A. Kotačka, Doležal – Přidal, F. Kotačka, Hrnčíř
BK Mladá Boleslav:

Reportáž z utkání není k dispozoci

štěpán Oberreiter - SK Horácká Slava Třebíč: o zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaně, od prvního bully nás soupeř přehrával a výsledkem byla první branka hostí. Druhá třetina byla z naší strany špatná, zejména druhá lajna zkušených hráčů se dostávala pod tlak. Třetí třetina byla vyrovnaná, ale šance měli zejména hosté. V závěru nás podržel brankář Pavlas. Střelecky se prosadil Mojdl a nezklamali starší žáci, kteří odehráli velice solidní zápas, naopak druhá lajna tentokrát zklamala.