JUN: TRE - VPO 10:4 - Třebíčští junioři nasázeli houževnatému soupeři deset gólů

T ř e b í č - Třebíčští junioři v pátek nehráli, zápas s Chrudimí je odložen na 23. října, ale o to víc jakoby se těšili na souboj s Velkými Popovicemi. O vítězi utkání bylo téměř jasno po první třetině, kterou dobře hrající Bílé hvězdy vyhrály 5:1. Ve druhé třetině převahu ještě zvýšily, ale daly "jen" dvě branky. Třetí třetina už byla vyrovnaná, domácí jakoby pod dojmem vysokého vedení ubrali. Jenže soupeř hrál stále naplno a výsledkem bylo snížení a nakonec čtyři branky v domácí síti. Nedůslednost v obranném pásmu a předbrankovém prostoru by se v zápase s jiným soupeřem nemusela Třebíčským vyplatit. S obrannou hrou týmu stále není spokojen ani trenér Roman Mejzlík, což potvrdil v pozápasovém hodnocení.

8.kolo, neděle 16.10.2016
10:45:1, 2:0, 3:3
VPO VPO
Branky a nahrávky: 4. Tůma (Wasserbauer, Kajnar), 5. Kajnar (Wasserbauer, Strnad), 15. Hort (Urban, Tichý), 20. Urban (Burian, wasserbauer), 20. Tůma (Matov, Všetečka), 31. Pokorný (Urban, Matov), 34. Hort (Wasserbauer, Tůma), 48. Matov (Všetečka, Urban), 51. Všetečka (Matov), 58. Hort (Urban) - 16. Patočka (Krch), 41. Synáč (Zelený), 53. Mrva, 59. Černý. Rozhodčí: Ondráček - Rampír, Zháňal. Vyloučení: 5: 9 navíc Wasserbauer Jiří (TRE) 2+2 hrubost, Patočka (VPO) 2+2 hrubost + 10 minut nesportovní chování. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 50:19. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:3, 10:3, 10:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (David Svoboda) - Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Burian, Wasserbauer Jiří, Strnad, Hort, Matov, Kajnar, Erat Jiří, Tůma, Tichý
TJ Slavoj Velké Popovice: Hruška (Nesvadba) - Klička, Tabášek, Tichý, Krejčí, Havelka, Černý, Synáč, Mrva, Kopejtko, Sup, Zelený, Bartušek, Krch, Patočka