SDO: TRE - POL 3:1 - Starší dorost první zápas zvládl, od druhé třetiny byl lepší

T ř e b í č - Vstup do utkání nebyl zcela podle představ trenérů, nicméně po první přestávce šla hra Třebíčských rapidně nahoru a výsledkem byly dvě vstřelené branky. Hosté dokázali ve třetí části zápasu už jen snížit na konečných 3:1 pro mladé Bílé hvězdy.

1.kolo, pátek 15.9.2017
3:11:0, 2:0, 0:1
POL POL
Branky a nahrávky: 14. Bednář (Válek, Svoboda Karel) 22. Dvořák Libor 39. Dvořák Libor (Válek) - 52. Poul. Vyloučení: 3:5. Diváci: 44. Střely na branku: 32 : 29.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Škrdlová, Svoboda Karel, Koňařík, Dvořák Lukáš, Němec, Pacalová, Bednář, Válek, Dvořák Libor - Mojdl, Kotačka, Vedral - Pacal, Svoboda Dominik, Pavelka - Makovička, Průša.
HC Polička: Hnát - Augustin, Cihlář Jan, Nunvář, Prokop, Prokopec, Cihlář Jakub, Charvát, Koudelka, Poul, Šerejch, Vondra.