MDO: TRE - HKR 3:2 sn - Bojovný výkon mladých Horáků přinesl dva body
18.3.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - V předposledním domácím utkání sezóny přivítal mladší dorost Hradec Králové. Ten na Třebíčské vyrukoval s tvrdou hrou na hranici pravidel, ale mladí slávisté se nenechali zastrašit, bojovali jeden za druhého, padali do střel a nevzdali jediný souboj. A právě tento fakt jim přinesl sladkou odměnu v podobě vítězství v nájezdech, které zajistil střelou po ledě mezi betony gólmana Patrik Matov. Výborně zachytal třebíčský Karel Vejmelka, který zlikvidoval trestné střílení ve 44. minutě, ale i dva ze tří hradeckých nájezdů.

34.kolo, neděle 18.3.2012

SK Horácká Slavia Třebíč3
Mountfield HK2 sn

Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0 - 0:0

Branky a nahrávky: 40. Mejzlík (Všetečka), Šimka), 44. Všetečka (TS), 65. Matov - 16. Šeda (Pilař, Drašnar), 29. Havránek (Šeda, Drašnar). Rozhodčí: Kukeně - Stehlík, Červenka. Vyloučení: 7:10, navíc Kajnar (TRE) 10 minut za nesportovní chování, Hofman (HKR) 5 + OK za naražení. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 26:42. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - (Loubal) - Trnka, Matov, Všetečka, Sysel, Veškrna, Šimka, Hodek, Hort, Kajnar, Dobeš, Pokorný, Ferda, Michálek, Urban, Mejzlík

Mountfield HK: Petr (Chour) - Čech, Veselý, Šeda, Havránek, Hylena, Zahradník, Miškář, Bureš, Drašnar, Pilař, Souček, Voříšek, Hofman, Pumr, Malinský, Vik, Hroudný, Jaroš, Hejna, Pavlík