TRE – SUM 5:0 – Horácká Slavia rozstřílela Šumperk, ligovou sestavu stále hledá
22.8.2017  |  Autor: Michal Martoch

TRE – SUM 5:0 – Horácká Slavia rozstřílela Šumperk, ligovou sestavu stále hledá

T ř e b í č - V šestém přípravném zápase před nadcházející prvoligovou sezónou přivítala Horácká Slavia Třebíč Šumperk. A ten postupně rozstřílela. V první dvacetiminutovce se prosadili Novák a Kristl. Na 3:0 zvyšoval v osmadvacáté minutě Kusko. Ve třetí třetině přidal dvě branky po střelách pod břevno Jakub Kadlec.

 
 
 
 

přát., úterý 22.8.2017

SK Horácká Slavia Třebíč5
Draci Šumperk0

Třetiny: 2:0, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 8. Novák (Erat, Vágner), 15. Kristl, 28. Kusko (Kristl, Vodný), 56. Kadlec (Malec, Sedláček), 59. Kadlec (Malec, Mlynář). Rozhodčí: Pokorný, Marek - Horký, Kotrba. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 260. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 5:0.

 

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel - Vágner, Nedbal, Čejka, Spurný, Brančík, Hort, Wasserbauer Jiří, Sedláček - Erat, Dolníček, Novák - Vodný, Veselý, Kristl - Malec, Kusko, Mlynář - Kadlec, Heinrich, Ferda - Kratochvíl.

 

Draci Šumperk: Vrba (30. Svoboda) - Sedlák, Gewiese, Mösler, Šťáva, Ďurkáč, Řezáč, Procházka - Vachutka, Vymazal, Matějka - Půhoný, Králík, Novosad - Fischer, Lehečka, Cink - Ostřanský, Hroch, Müller - Skopal.

 

Komentář k zápasu

Po úvodních nepřesnostech byl vyloučen ve druhé minutě Vodný, Jekela prověřili od modré Ďurkáč a dvakrát Sedlák. Po ideálních přihrávkách už při hře v pěti do předbrankového prostoru zakončovali postupně Mlynář a Nedbal, v obou případech ale zakročil bezchybně Vrba. Pak už Třebíčští skórovali – Vágner našel dlouhou přihrávkou rozjetého Erata a ten poslal puk přímo do hokejky Matěje Nováka v brankovišti. Po přihrávce Mlynáře zpoza branky střílel Malec. Při vyloučení domácích se snažil zakončovat Matějka, pak už byli i přes oslabení na puku v útočném pásmu hráči Horácké Slavie. I oni si zahráli přesilovou hru – Kristlovi se sice střela vůbec nepovedla, od hostujícího obránce se ale odrazila do branky – 0:2. Jekela ohrozil ještě do přestávky Fischer.

V úvodu druhé třetiny zakončoval Veselý. Po ideální dvojvýměně puku mezi Půhoným a Králíkem střílel z první druhý jmenovaný. O chvíli později byl vyloučen Gewiese a Silvester Kusko přidal po dvanácti vteřinách nabídnuté výhody třetí branku Bílých hvězd. Z předbrankového prostoru zakončoval nahoru už na nového brankáře hostí – Svobodu – Novák. Půhoný v brejku po chybě Spurného na útočné modré netrefil branku. Ve třicáté šesté minutě střílel nebezpečně Králík. Kristl neuspěl tváří v tvář Svobodovi. Po ráně Cinka zůstal Jekel chvíli otřesen.

Při vyloučení Sedláka přihrával v brejku dva na jednoho Malec Brančíkovi, s jeho střelou si Svoboda poradil. Naopak při vyloučení Čejky hosté nevystřelili ani jedinkrát. Pohlednou souhrou se prezentovali Mlynář a Kadlec. Zaváhání při střídání Třebíče a většího prostoru využil Novosad a ujel do brejku, na Jekela si ale nepřišel. Domácí kontrolovali hru a Jakub Kadlec přesnou střelou otřenou o horní tyčku zvýšil na 4:0. Na Svobodu střílel ještě Spurný. Jekelovu pozornost prověřili Půhoný a Řezáč. Na třebíčského brankáře si nepřišel ani Sedlák, který si sjel mezi kruhy. Po svižné přihrávce Malce vystřelil do šibenice z kruhu znovu Kadlec. Bezchybného Jekela nepřekonali už ani Půhoný, ani Gewiese.

Autor: Michal Martoch

Ohlasy trenérů

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Jednoznačný výsledek to určitě nebyl, dva góly jsme dali v závěru. Zápas nás dobře prověřil. V sestavě máme ještě několik otazníků. Už se snažíme hrát tu hru, kterou bychom chtěli hrát v sezóně, ale složení pětek se ještě může trošku měnit.
Pavel Hulva - Draci Šumperk: Myslím si, že jsme neodehráli až tak špatné utkání. Herně to bylo vyrovnané, ale byl velký rozdíl mezi zarputilostí a důrazem před brankou.
TIP: outdoor
VYHLEDÁVÁNÍ
ZÁPASY V SEZONĚ
přát. | TRE - SUM | 5:0
FOTOGALERIE
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS