TRE – VSE 0:1 – Třebíčští doma poprvé prohráli, v zápase se Vsetínem padl jediný gól
24.8.2017  |  Autor: Michal Martoch

TRE – VSE 0:1 – Třebíčští doma poprvé prohráli, v zápase se Vsetínem padl jediný gól

T ř e b í č - V sedmém přípravném zápase před nadcházející prvoligovou sezónou přivítala Horácká Slavia Třebíč celek Vsetína, který postoupil do WSM Ligy. Po první bezbrankové třetině se zapsal mezi střelce hostující Vávra, čímž rozhodl o vítězi utkání – což v tu chvíli ještě nikdo z přítomných diváků netušil. Třebíčští trenéři sáhli dvě minuty před koncem utkání k power-play, ale ani ta k brance nevedla. Oba soupeři se znovu utkají v generálce na WSM Ligu ve Vsetíně ve čtvrtek 31. srpna.

 
 
 
 

přát., čtvrtek 24.8.2017

SK Horácká Slavia Třebíč0
VHK Vsetín1

Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0

Branky a nahrávky: 24. Vávra (Teper, Janáček). Rozhodčí: Marek, Pokorný - Rampír, Roupec. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 360. Střely na branku: 20:12. Průběh utkání: 0:1.

 

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál - Spurný, Vágner, Čejka, Hort, Sedláček, Brančík, Wasserbauer Jiří - Erat, Dolníček, Novák - Vodný, Veselý, Kratochvíl - Kusko, Wasserbauer Jan, Paták - Kadlec, Král, Mlynář - Malec.

 

VHK Vsetín: Šurý - Frolo, Ostrčil, Teper, Janáček, Holomek, Dundáček, Žák - Markovič, Pokorný, Březina - Slováček, Podešva, Vávra - Kajaba, Šilhavý, Vrána - Finsterle, Karafiát, Hořanský - Vítek.

 

Komentář k zápasu

V úvodu utkání byl vyloučen hostující Vávra, po jeho návratu domácí Kadlec, bezbrankový stav s minimem střel zůstal ovšem zachován. Vsetín hrál tvrdě a na trestnou musel Holomek. Druhá výhoda už byla z pohledu Třebíče aktivnější, ale hostující obrana odolala. I v dalších minutách měli brankáři obou týmů díky kvalitní hře do obrany minimum zákroků. Skóre nezměnili Kusko, ani Vávra. Také vyloučení domácího Kratochvíla zůstalo nepotrestané.

Dalším vyloučeným byl Veselý a to už pěknou souhru Tepera s Vávrou zakončil druhý jmenovaný přízemní střelou z první. Při signalizované výhodě mířil Král nad. Třebíčští se neprosadili ani po faulu Ostrčila. Stav nezměnili ani Král s Kadlecem, ani Dolníček. Karafiát pálil z mezikruží nad. Jeho další tečovaná střela mířila mimo. Nahození Vágnera do klubka hráčů před bránou Šurý vyrazil. V závěru třetiny se neprosadil při přesilové hře z bezprostřední blízkosti Dolníček.

Na sklonku početní výhody zakončoval Kratochvíl. Vrána ve slibné pozici po zrychlení z mezikruží přestřelil. Slováček Dostála nepřekonal. Malec vypálil z první jen do Šurého. Eratovu ránu schoval vsetínský brankář do lapačky. Domácím se naskytla příležitost po vyloučení Hořanského – minutový tlak Dolníčkovy formace volal po gólu, ale nedovolal se. A protože ani Kratochvíl s Veselým Šurého nepřekonali, zkusili Třebíčští více než dvouminutovou hru bez brankáře, leč bez úspěchu.

Také závěrečná dovednostní soutěž patřila hostům. Postupně se prosadili Teper mezi betony, zkušeně Dundáček a pohotovou střelou Vrána. Z domácích se trefil Kusko – obstřelil Šurého.

Autor: Michal Martoch

Ohlasy trenérů

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Zaprvé mrzí porážka před domácím publikem. Druhá věc, dostali jsme jeden gól, což není špatná vizitka. V obranné činnosti byla spousta chyb. Byl to úporný zápas, hodně osobních soubojů, těch šancí moc nebylo.
Luboš Jenáček - VHK Vsetín: My jsme určitě dneska nesehráli dobré utkání. Nám se ten náš výkon nelíbil. Měli jsme snad dvanáct střel za celý zápas a se štěstím jsme vyhráli 1:0, hlavně díky výkonu gólmana Šurého.
TIP: outdoor
VYHLEDÁVÁNÍ
ZÁPASY V SEZONĚ
přát. | TRE - VSE | 0:1
přát. | VSE - TRE | 3:3
13.kolo | VSE - TRE | 1:3
26.kolo | TRE - VSE | 2:0
39.kolo | VSE - TRE | 13.1.
52.kolo | TRE - VSE | 24.2.
FOTOGALERIE
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS