PRO – TRE 3:4 sn – V Prostějově zvítězily Bílé hvězdy po nájezdech
29.8.2017  |  Autor: Michal Martoch

T ř e b í č - V předposledním přípravném zápase se hokejisté Horácké Slavie rozešli po šedesáti minutách smírně s Prostějovem. Každá třetina nabídla dvě branky, po jedné na každé straně. Třebíč šla vždy do vedení a domácí dokázali třikrát vyrovnat. Mezi střelce Bílých hvězd se zapsali Jan Wasserbauer, Ondřej Malec a Petr Kratochvíl. Třebíčští pak rozhodli o vítězství v samostatných nájezdech.

přát., úterý 29.8.2017

LHK Jestřábi Prostějov3
SK Horácká Slavia Třebíč4 sn

Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1 - 0:0

Branky a nahrávky: 8. Holík (Luňák), 36. Voženílek (Mikliš, Švec), 59. Rudovský – 6. Wasserbauer, 28. Malec (Novák), 46. Kratochvíl (Dolníček, Vágner), rozhodující samostatný nájezd Kusko. Rozhodčí: -. Vyloučení: -:-. Využití: -:-. V oslabení: -:-. Diváci: -. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

LHK Jestřábi Prostějov: Groh – Kolář, Bažant, Žovinec, Holík, Drtina, Horyna, Mikliš, Pospíchal – Nouza, Hozák, Zabloudil M., Dvořáček, Venkrbec, Rudovský, Švec, Fiala, Voženílek, Luňák, Marek, Augustin, Zabloudil Z.

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Vágner, Kaláb, Půža, Spurný, Sedláček, Hort, Brančík – Erat, Dolníček, Horký – Vodný, Veselý, Kristl – Kusko, Wasserbauer, Gajarský – Malec, Mlynář, Kratochvíl – Novák.

Autor:

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Dnes jsme podali velmi dobrý výkon, měli jsme výborný pohyb a do hry se přenesly i akce, které trénujeme. Škoda, ze jsme nedali gól na 3:1, nebo 4:2, asi bychom pak vyhráli. Dnes musíme hráče pochválit, podržel nás i Dominik Svoboda v brance. Ale stále jde jenom o přípravu. Nesmíme polevit a dále musíme poctivě pracovat i v dalších trénincích. Pořád je co zlepšovat.
TIP: outdoor