2.kolo, sobota 16.9.2017
SNZ SNZ
5:4sn2:2, 1:0, 1:2
Branky a nahrávky: 19. Pokorný (Hart), 20. Pokorný, 38. T. Kratochvíl (J. Kratochvíl), 45. J. Kratochvíl (Pokorný, Lacina), rozhodující nájezd: T. Kratochvíl – 8. D. Svoboda, 10. Kotačka (Lukáš Dvořák), 49. Válek (Lukáš Dvořák), 58. Válek (Koňařík) Rozhodčí: Sofka – Šustr, Husák Vyloučení: 9:6, navíc Kameník (Třebíč) 10 minut osobní trest Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.
HC Světlá nad Sázavou:
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík – Škrdlová, Viskot, Kameník, Koňařík, Pacalová, Němec, Lukáš Dvořák – Libor Dvořák, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Makovička, Pacal, Průša, Bednář, D. Svoboda Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/hokej_region/dorostenci-zachranili-alespon-bod-20170918.html