12.kolo, sobota 28.10.2017
LMS LMS
4:30:2; 2:0; 2:1
Branky a nahrávky: Dvořák ( Válek, Bednář ); Dvořák ( Škrdlová ); Bednář ( Dvořák, Škrdlová ) Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku:31:24 .
HC Litomyšl:
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík, ( Dobrovolný) Škrdlová, Marek, Dvořák Lukáš, Koňařík, Němec, Kameník, Viskot Válek, Bednář, Dvořák Libor, Mojdl, Kotačka, Vedral, Pacal, Svoboda Dominik, Pavelka, Průša

reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: V první třetině jsme byli lepším týmem. Dostali jsme se do dvoubrankového vedení a měli jsme k dispozici ještě trestné střílení, které se nám nepodařilo proměnit. Ve druhé třetině jsme se dopustili zbytečných faulů. Dvě oslabení jsme nezvládli a vzhledem k tomu, že jsme neproměnili tři jasné gólové příležitosti a přesilovou hru 5 na 3, byl stav po druhé třetině 2 : 2. Ve třetí třetině jsme soupeře v prvním střídání zatlačili, avšak z protiútoku jsme inkasovali třetí branku. Za stavu 4 : 2 pro domácí jsme neustále bojovali a odměnou byla třetí branka v síti domácích. Do konce třetí třetiny jsme ještě nastřelili tyčku a měli další dvě jasné gólové příležitosti. Brankář domácích již vyrovnání nepřipustil. "