4.kolo, čtvrtek 28.9.2017
PAB PAB
11:42:1 7:3 2:0
Branky a nahrávky: Hrnčíř (Přidal, Kotačka), Spilka (Růžička, Doležal), Doležal (Svoboda A.), Přidal (Hrnčíř).
Pardubice B:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P., Martin - Šplíchal, Šinkovský, Ježek, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Klár, Spilka, Svoboda A.

Reportáž není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Utkání jsme nezačali dobře a brzy jsme po individuálních chybách prohrávali 2:0. Po pěkné kombinační akci jsme dokázali snížit. Vyšel nám začátek druhé třetiny, kdy se nám podařilo výsledek otočit v náš prospěch. Potom ale přišel neuvěřitelný výpadek a během sedmi minut jsme inkasovali 7 branek a tím utkání prakticky ztratili. Poslední třetina se tak jen dohrávala."