35.kolo, neděle 25.2.2018
KRP KRP
5:22:1, 2:0, 1:1
Branky a nahrávky: 12. Danov (Bradáček), 19. Bradáček (Danov, Škrdlant), 39. Škrdlant (Bradáček, Danov), 40. Binko (Danov), 59. Škrdlant - 5. Pavelka (Svoboda Karel), 59. Pacal (Svoboda karel). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
HK Kaučuk Kralupy nad Vltavou: Ondrík, (Habart) - Kučera, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Střeštík Richtr, Danov, Hes, Pospíšil, Klíma, Štibran, Němec, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Škrdlová, Viskot, Svoboda, Marek, Vlk, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Svoboda Dominik

Reportáž z utkání není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Do utkání jsme z důvodu nemoci, zranění a lyžařských výcviků nastoupili s 11 hráči v poli. Brankově jsme utkání rozjeli pěknou tečí Pavelky my. Do konce první třetiny jsme však vedení ztratili. Ve druhé třetině jsme dvakrát inkasovali po našich chybách. O konečný výsledek jsme se sportovně rvali celou třetí třetinu. Pacal vstřelil branku pěknou střelou po ledě. Škoda neproměněného samostatného nájezdu Karla Svobody. Závěrečnou dlouhou power-play jsme brankově nezúžitkovali, naopak branka padla do naši prázdné branky. I přes prohru si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost.