Čtvrťáci podlehli Velkému Meziříčí

T ř e b í č - V sobotu zavítal na třebíčský led soupeř z nedalekého Velkého Meziříčí. Lze říci, že utkání se nepovedlo ani jednomu celku, hosté si ale vytvořili více gólových šancí, které dokázali i proměnit a odvezli si oba body.

23.kolo, neděle 26.2.2006
1:41:2,0:1,0:1
VME VME
Branka HST: 3. R.Bartůněk.
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka - P.Veškrna, M.Štveráček, F.Pyrochta, V.Dobeš, T.Hodek, A.Oburka - J.Jahoda, T.Balík, P.Matov - O.Urban, J.Abrahám, M.Mejzlík - J.Dobeš, R.Bartůněk, J.Válal
HHK Velké Meziříčí:

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. Domácí se dostali ji ve třetí minutě do vedení zásluhou R.Bartůňka, který po buly ve vlastním obranném pásmu vyhodil puk do třetiny hostů, tam si jej sám dojel a s přehledem využil chybného postavení hostujícího brankáře. Poté obě družstva pozorně bránila, ale v 9. minutě domácí zapomněli na hostujícího hráče, který číhal ve středním pásmu a bylo vyrovnáno. Když už se zdálo, že úvodní třetina skončí smírně, hosté zatlačili třebíčské do jejich třetiny a zcela volný hráč před domácím gólmanem otočil stav utkání na 1:2.

Ve druhé třetině pokračovala snaha domácích o vyrovnání, ale hosté dobře bránili a nepouštěli naše hráče do žádných vyložených šancí. Naopak se jim podařilo ve 28. minutě zvýšit na 1:3, když slabá střela od hrazení překvapila domácího gólmana.

Ve třetí třetině si domácí příli šancí k otočení výsledku nevytvořili, naopak hosté mohli svůj náskok pojistit, ale domácí brankář byl proti. Ve 38.minutě hosté uzavřeli účet utkání na 1:4. Závěrem lze říci, e utkání se nepovedlo ani jednomu celku, hosté si vytvořili více gólových ancí a odvezli si oba body.