Další výhra nejmladších žáků, tentokrát ve Velkém Meziříčí

T ř e b í č - V sobotu 27. září 2014 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“. K vidění byl zajímavý zápas, který naše mladé naděje rozhodly ve druhé třetině utkání a zaslouženě vyhrály rozdílem tří branek.

3.kolo, sobota 27.9.2014
VME VME
2:51:1, 1:3, 0:1
Branky a nahrávky: 14. Petr Švejda (Viktor Nesvatba), 38. Petr Švejda - 14. Adam Svoboda (Adam Kříž), 22. Adam Horký, 29. Adam Horký (Tomáš Staněk), 37. Jan Venhoda, 57. Adam Svoboda (Tadeáš Kuba). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely soupeře na branku: 38:. Diváci: 42 Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.
HHK Velké Meziříčí:
SK Horácká Slavia Třebíč: Lukáš Vejmelka, (30. min. Jan Trvaj) – Marcel Hrbáček, Adam Topol, Nikolas Bobrovský, Radek Němec, Svatoslav Outulný, Lukáš Kardoš – Adam Svoboda, Tadeáš Kuba, Adam Kříž, Adam Horký, Tomáš Staněk, David Krotký, Jan Venhoda, Martin Oliva, Miroslav Mašíček, Alex Daňhel.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kterým se podařilo po samostatném průniku otevřít skóre utkání. Naši hráči nečekali s gólovou odpovědí příliš dlouho a v téže minutě skóre zápasu vyrovnal Adam Svoboda, který proměnil přihrávku Adama Kříže. Druhá část utkání byla gólově nejbohatší. Ve 22. minutě vyjel z rohu kluziště Adam Horký a zavěsil - 2:1. Ve 25. minutě jel na brankáře Tomáš Staněk, ale jeho střela zazvonila na tyči. Ve 28. minutě byl domácí hráč vyloučen za faul na Mirka Mašíčka a v následné minutě se z přesilovky prosadil opět Adam Horký - 3:1. Ve 37. minutě zvýšil vedení na 4:1 Jan Venhoda, když přehodil puk přes beton ležícího domácího brankáře. V následující minutě se domácí dočkali zkorigování skóre. Ve třetí třetině měly naše Bílé hvězdy více šancí, ale nedařilo se jim je proměnit. To se podařilo až v 57. minutě, kdy bekhendem přehodil brankaře Adam Svoboda, stanovil tak konečný účet utkání na 5:2. Domácí měli dvě minuty před koncem výhodu přesilovky 5 na 3, kterou si faulem sice snížili, ale naši hráči již dovedli zápas k zaslouženému vítězství.