Dorost v dohrávce přehrál nebezpečnou a bojovnou Světlou nad Sázavou

T ř e b í č - V dohrávce jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu přivítali třebíčští hokejisté jedno z překvapení soutěže, tým Světlé nad Sázavou, která se dlouho drží na čelních příčkách tabulky. Na ledě soupeře Třebíčští prohráli po nájezdech a doma si v dohrávce chtěli spravit chuť. To se jim povedlo zejména díky produktivitě ve druhé třetině, kterou vyhráli 3:1. Soupeř ale bojoval až do samotného konce, když snižoval dvě minuty před koncem. Konečné slovo ale měli přece jen domácí, a to brankou z hole obránkyně a reprezentantky Adély Škrdlové (na fotografii) z poslední minuty střetnutí.

11.kolo, čtvrtek 23.11.2017
6:31:0, 3:1, 2:2
SNZ SNZ
Branky a nahrávky: 7. Válek (Dvořák Libor, Nejedlý), 22. Bednář, 36. Dvořák Libor (Průša), 37. Nejedlý (Dvořák Libor, Válek), 48. Průša (Pacal), 60. Škrdlová (Dvořák Libor) - 34. Beránek (Pešek, Pokorný), 41. Hart, 59. Kratochvíl Jakub (Kratochvíl Tomáš, Pokorný). Rozhodčí: Král - Kotrba, Roupec. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 5:2, 5:3, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík (Dobrovolný) - Škrdlová, Viskot, Koňařík, Němec, Vlk Dvořák Lukáš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Makovička, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda Dominik
HC Světlá nad Sázavou: Francuch (Dundáček) - Trupl, Lacina, Švec, Hart, Souček, Kratochvíl Tomáš, Kalenský, Pokorný, Kratochvíl Jakub, Beránek, Pešek, Brož