JUN: TRE - CRU 10:0 - Junioři nedali Chrudimi šanci, nasázeli jí čistou desítku

T ř e b í č - Třebíčští junioři porazili ve výborném zápase po výborném a kolektivním výkonu Chrudim přesvědčivě 10:0. Do sestavy se vrátil zraněný Radek Kajnar a tým doplnili i tři hráči ze staršího dorostu. Misky pomyslných vah naklonily Bílé hvězdy na svou stranu ve druhé polovině první třetiny, kdy dvakrát skórovaly. Ve druhé třetině přidaly ještě dvě trefy a třetí třetina se už prakticky jen dohrávala. Přesto se Červenobílí s pětigólovým nášupem v síti hostů nespokojili a bezradnému soupeři vstřelili ještě dalších pět branek. Tu poslední zaznamenal minutu před třetí sirénou Libor Dvořák.

16.kolo, pátek 18.11.2016
10:02:0, 3:0, 5:0
CRU CRU
Branky a nahrávky: 14. Tůma (Matov, Erat J.), 19. Tůma (Hort), 24. Kajnar (Pokorný, Burian), 25. Matov (Hort, Urban), 35. Erat (Caha, Nejedlý), 42. Matov (Urban), 50. Wasserbauer Ji. (Matov, Tůma), 56. Matov (Erat J., Urban), 57. Hort (Strnad), 59. Dvořák (Šimka, Hort). Rozhodčí: Skopal - Tichý, Klouda. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: 42:15. Průběh utkání: 10:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Pavlas) - Pokorný, Caha, Urban, Šimka, Nejedlý, Burian, Wasserbauer, Strnad, Dvořák, Hort, Matov, Kajnar, Erat, Tůma.
HC Chrudim: Joska (od 25. Peřina) - Voltner, Machač, Makovský, Polák, Štěpánek, Janoušek, Novotný, Gabriel, Voldán, Králíček, Kmoníček, Strnad.