JUN: TRE - VPO 4:1 - Junioři přehráli Popovice, vítězství se však nerodilo lehce

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie v souboji s Velkými Popovicemi uspěli, ačkoli jejich vítězství se nerodilo snadno. Už ve třetí minutě šli hosté do vedení, ale domácí stihli ještě v první třetině vyrovnat. V dalším průběhu utkání se už trefovali pouze domácí hokejisté, i když i hosté měli dobré příležitosti, ale v koncovce už byli bezzubí. Junioři tak v tabulce drží velmi solidní druhou pozici.

15.kolo, pátek 21.11.2014
4:11:1, 1:0, 2:0
VPO VPO
Branky a nahrávky: 16. Vantuch (Salák, Matov), 24. Salák (Vantuch, Abrahám), 51. Roupec (Jirák), 59. Tůma (Hort) - 3. Maňas (Freisler). Rozhodčí: Hejduk - Jeletz, Horký. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 30:24. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) - Matov, Roupec, Hodek, Abrahám, Pelikán, Jirák, Šimka, Kučera, Tůma, Hort, Salák, Vantuch, Mašek
TJ Slavoj Velké Popovice: Kostka (Ramajzlová) - Hinc, Tabášek, Kukačka, Krch, Černý, Morava, Janáč, Beran, Čásenský, Teršíp, široký, Mrva, Maňas, Muzika, Bursík, Freisler