JUN: TRE - WAR 8:1 - Junioři vyhráli i podruhé, vysoko porazili Warrior

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie Třebíč si ve druhém přípravném utkání otevřeli střelnici už v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:1. Celkové skóre se zastavilo na osmi brankách v síti soupeře, zatímco síťka za domácím gólmanem se rozvlnila pouze jednou po nepozornosti obrany v první minutě.

, úterý 12.8.2014
8:15:1, 2:0, 1:0
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 5.Kajnar (Urban, Šimka), 6.Roupec, 13.Abrahám (Roupec), 13.Tůma (Všetečka), 13.Maštera (Kajnar), 33.Tůma (Všetečka, Matov), 36.Všetečka (Vantuch), 54.Mašek (Vantuch, Pavlas). Rozhodčí: Dostál – Sobotka, Brabec. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 45:19. Průběh utkání: 0:1, 8:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (32. Svoboda) – Hodek, Pelikán, Kajnar, Oburka, Kučera, Hort, Pavlas, Matov, Šimka, Tůma, Roupec, Abrahám, Jirák, Všetečka, Urban, Maštera, Vantuch, Mašek, Kabelka
HCM Warrior Brno: Maloch – Jánošík, Sedlák, Sabol, Hruška, Vágner, Huml, Nossek, Staněk, Kment, Sekanina, Polzer, Kališ, Abadžiev, Křenek, Kučera, Zechmeister, Kazlepka, Hussein