LMŽ C: TRE - KO2 7:2 - Sedm branek soupeři a hattrick Pavla Čermáka
5.3.2017  |  Autor: Soňa Chmelová

LMŽ C: TRE - KO2 7:2 - Sedm branek soupeři a hattrick Pavla Čermáka

T ř e b í č - Předposlední zápas na domácím ledě zvládly Bílé hvězdy na jedničku.

 
 
   
   

  28, sobota 25.3.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč7
  HCM Warrior Brno2

  Třetiny: 1:1, 5:1, 1:0

  Branky a nahrávky: 19. Zamazal D. (Suchánek), 22. Čermák (Hájek), 24. Vildomec (Budín), 28. Šoltés (Bláha), 38. Čermák (Zamazal D.), 40. Šoltés (Hanák), 60. Čermák (Zamazal E., Hájek) - 15. Stávek (Apostolidis), 40. Apostolidis (Raušer). Rozhodčí: Pekárek - Mejzlík. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 42.

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Trvaj - Bláha, Mojdl, Zamazal E., Dvořák, Suchánek, Čermák, Šoltés, Svoboda, Zamazal D., Hájek, Venhoda, Hanák, Budín, Hanák

   

  HCM Warrior Brno: Barák (33. Žemlička) - Červenka, Řežucha, Střeštík, Stávek, Svoboda, Apostolidis, Jindra, Raušer, Röss, Balabán, Radkovský

   

  Komentář k zápasu

  Předposledním utkáním na domácím ledě byl pro Bílé hvězdy zápas s Warriorem Brno.

  Od začátku utkání měli domácí navrch, dostávali se do šancí, které se jim však nedařilo přetavit v branku. Pak ale povolili soupeři přesilovou hru 3 na 5, kterou se jim sice podařilo ubránit, jenže téměř okamžitě po vypršení prvního trestu si neporozuměli na červené čáře a dovolili tak soupeři založit útok. Hosté se chopili nabízené šance a nekompromisně ji proměnili v branku. Po několika neproměněných šancích na domácí straně tak rázem Třebíč prohrávala 0:1. Domácí hráči ale byli jako vosy a nepříjemně dotírali na hostujícího gólmana, až Tomáš Suchánek našel Denise Zamazala, který jeho přihrávku dorazil za překvapeného brněnského gólmana. Před koncem třetiny tak Třebíč srovnala na 1:1.

  Na začátku druhé třetiny měli domácí výhodu početní převahy, kterou využili po skvělé akci a Pavel Čermák zvýšil vedení Bílých hvězd na 2:1. Jeho branka byla hozenou rukavicí pro ostatní a Bílé hvězdy začaly na ledě úřadovat. Netrvalo ani dvě minuty a po vhazování před brankou hostů vypálil Samuel Budín a jeho ránu ukázkovou tečí dostal za gólmanova záda Matěj Vildomec. Za čtyři minuty po Bláhově přihrávce zvyšoval vedení domácích Jakub Šoltés už na 4:1. Hosté ale nedávali svou kůži zadarmo, v jednu chvíli bylo před domácí brankou modro a závar skončil zalehnutím domácího gólmana Trvaje brněnským hráčem. . Necelé tři minuty před koncem domácí ukázkově rozebrali obranu hostů a byl to znovu Pavel Čermák, který zachytil pěknou přihrávku Denise Zamazala a zvýšil skóre na 5:1. Přihlížející diváci viděli i pravou hokejou rvačku, po které oběma hlavním aktérům dopřál rozhodčí odpočinek na trestné lavici. Pak ale přišla chvíle hostů a 36 vteřin před koncem třetiny se jim podařilo snížit stav utkání na 5:2. Třebíčští hráči se ale nevzdávali a za 16 vteřin přišla odpověď z hole Jakuba Šoltése. Stav utkání po druhé třetině byl tedy mnohem příznivější pro domácí hráče.

  Poslední část hry přinesla hodně šancí ze strany domácích, ale několikrát škaredě zahrozili i hosté. Po závaru před domácí brankou, kdy brankář Trvaj vyřešil situaci zalehnutím puku, došlo znovu i k mírné potyčce, která ale tentokrát nebyla potrestána. Už to vypadalo, že poslední třetina nepřinese žádnou branku, to se ale zřejmě nelíbilo Pavlu Čermákovi, který spolu s Erikem Zamazalem a Jakubem Hájkem využili oslabení hostů a po pěkné kombinaci zvýšili vedení domácích 33 vteřin před koncem utkání na 7:2. Sedmý gól byl také třetím gólem Pavla Čermáka v tomto utkání.
  Autor: Soňa Chmelová
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  ZDR - TRE 2:3 sn - Třebíčští porazili Žďár i podruhé, zdolali jej po nájezdech

  T ř e b í č - Pátý přípravný zápas měli na programu hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Zajížděli k němu na led druholigového Žďáru nad Sázavou. Jak trenéři avizovali, nechali odpočívat zkušené hráče první formace, chybělo také několik marodů. Naopak do kádru byli zařazeni na zkoušku příchozí obránce Lukáš Spurný a útočník slovinského původu Rok Macuch, oba z Olomouce. Třebíčští vedli 2:0 a do půli zápasu byli lepším celkem. Pak ale museli až příliš často, dohromady jedenáctkrát, na trestnou, z toho dvakrát čelili přesilovkám pěti proti třem. Ty dokázali domácí využít a po šedesáti minutách byl tak stav utkání 2:2. Prodloužení nerozhodlo, v nájezdech pak uspěli pouze třebíčští Silvester Kusko a Jan Wasserbauer.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS