MDO: JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy
20.10.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách, a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (na fotografii), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.

8.kolo, čtvrtek 19.10.2017

Jihlava B3
    SK Horácká Slavia Třebíč2 sn

Třetiny: 1:1 0:1 1:0

Branky a nahrávky HST: 7. Přidal (Hrnčíř), 22. Přidal (Hrnčíř). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: . Průběh utkání: .

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P., Martin - Šplíchal, Šinkovský, Koňařík, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Dvořák, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Hrnčíř, Dočekal, Maštalíř, Vildomec, Vedral, Klár, Spilka, Svoboda A.