MDO: JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy
20.10.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

MDO: JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy

T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách, a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (na fotografii), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.

 
 
   
   

  8.kolo, čtvrtek 19.10.2017

  Jihlava B3
  SK Horácká Slavia Třebíč2 sn

  Třetiny: 1:1 0:1 1:0

  Branky a nahrávky HST: 7. Přidal (Hrnčíř), 22. Přidal (Hrnčíř). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: . Průběh utkání: .

   
   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P., Martin - Šplíchal, Šinkovský, Koňařík, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Dvořák, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Hrnčíř, Dočekal, Maštalíř, Vildomec, Vedral, Klár, Spilka, Svoboda A.

   

  Komentář k zápasu

  Reportáž z utkání není k dispozici
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Romane Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: První třetinu jsme odehráli dobře. Měli jsme převahu, ale nedokázali jsme využít šance. Ve druhé se hra postupně vyrovnala. Ve třetí se nám hra moc nedařila, domácí nás dostávali pod tlak, ze kterého se jim podařilo vyrovnat. Se štěstím jsme utkání dotáhli k nájezdům. V nich byli úspěšnější domácí hráči.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

  T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS