MDO: TRE - TAB 5:6 - V pohledném utkání podlehl dorost silnému Táboru o jediný gól
10.9.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

MDO: TRE - TAB 5:6 - V pohledném utkání podlehl dorost silnému Táboru o jediný gól

T ř e b í č - Mladší dorost zahájil mistrovské boje utkáním s velmi silným soupeřem, týmem Tábora. Skóre se v zápase přelévalo z jedné strany na druhou, nakonec však byli o jeden gól šťastnější hosté. Domácí hráči mohou žehrat na individuální chyby, naopak těšit je může velká bojovnost celého týmu a dobrá koncovka.

 
 
 
 

1.kolo, neděle 10.9.2017

SK Horácká Slavia Třebíč5
HC Tábor6

Třetiny: 2:2, 1:1, 2:3

Branky a nahrávky: 2. Spilka (Doležal), 17. Maštalíř (Hrnčíř, Přidal), 38. Doležal (Dvořák), 41. Vedral (Koňařík, Doležal), 59. Spilka - 3.Slabý (Ent, Sťastný), 8.Berka, 35. Matoušek, 45. Berka (Kovařík), 47. Kundrát (Šrubař, Janda), 59. Kundrát (Matoušek). Rozhodčí: Rampír - Kotrba, Mezlík. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:6, 5:6.

 

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P. - Šplíchal, Koňařík, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Dvořák, Přidal, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Vedral, Klár, Spilka, Svoboda A.

 

HC Tábor: Novák (Machálek) - Kofroň, Janda, Křepelka, Adamec, Krch, Šrubař, Eremiáš, Kundrát, Slabý, Růžička, Berka, Ent, Hanzal, Kovařík, šťastný, Duda, Matoušek

 

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispozici
Autor: Jiří Mokrý
TIP: outdoor
VYHLEDÁVÁNÍ
FOTOGALERIE
AKTUÁLNĚ NA WEBU

V sobotu míří Bílé hvězdy do Přerova. Naváží na vítězství s Kladnem?

T ř e b í č - V sobotu je na programu 5. kolo WSM ligy a třebíčští hráči pojedou bojovat o body do Přerova. Zubři zažívají velice povedený vstup do ligy, jelikož se prozatím nachází na 3. místě tabulky se součtem devíti bodů, v posledním kole vyhráli dokonce na Lapači 1:3. Třebíč měla opačný vstup do sezóny, protože po třech kolech neměla ani bod, ale po vysoké prohře 1:5 v Karlových Varech se tým z Vysočiny zvednul a doma porazil v prodloužení po velice dobrém výkonu Kladno 3:2, které do té doby nebylo poraženo. Rozhodující branku vstřelil Roman Erat, který se nachází na děleném prvním místě v bodování spolu s Tomášem Fořtem, který hraje právě za Přerov. Utkání začíná v 17:00

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS