MDO: TRE - TAB 5:6 - V pohledném utkání podlehl dorost silnému Táboru o jediný gól
10.9.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorost zahájil mistrovské boje utkáním s velmi silným soupeřem, týmem Tábora. Skóre se v zápase přelévalo z jedné strany na druhou, nakonec však byli o jeden gól šťastnější hosté. Domácí hráči mohou žehrat na individuální chyby, naopak těšit je může velká bojovnost celého týmu a dobrá koncovka.

1.kolo, neděle 10.9.2017

SK Horácká Slavia Třebíč5
HC Tábor6

Třetiny: 2:2, 1:1, 2:3

Branky a nahrávky: 2. Spilka (Doležal), 17. Maštalíř (Hrnčíř, Přidal), 38. Doležal (Dvořák), 41. Vedral (Koňařík, Doležal), 59. Spilka - 3.Slabý (Ent, Sťastný), 8.Berka, 35. Matoušek, 45. Berka (Kovařík), 47. Kundrát (Šrubař, Janda), 59. Kundrát (Matoušek). Rozhodčí: Rampír - Kotrba, Mezlík. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:6, 5:6.

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P. - Šplíchal, Koňařík, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Dvořák, Přidal, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Vedral, Klár, Spilka, Svoboda A.

HC Tábor: Novák (Machálek) - Kofroň, Janda, Křepelka, Adamec, Krch, Šrubař, Eremiáš, Kundrát, Slabý, Růžička, Berka, Ent, Hanzal, Kovařík, šťastný, Duda, Matoušek