MDO: TRE - CEB B 3:2 - Mladší dorost zabojoval, ve výborném utkání zdolal Motor

T ř e b í č - Mladší dorostenci po vánoční přestávce hráli hned dva zápasy v průběhu čtyřiadvaceti hodin. Nejprve zajížděli v sobotu do Benátek, kde museli otáčet nepříznivé skóre, pak vyzvali v neděli na svém ledě silný B - tým Motoru České Budějovice. Třebíčští šli v první třetině do vedení, ve druhé přidali jeden gól a ve velké šanci trefili ještě tyč. Soupeř se nevzdal a snížil na rozdíl jediné branky, ale domácí znovu odskočili na rozdíl dvou gólů. V závěru ještě hosté dokázali snížit na už konečných 3:2. Ještě předtím ale reklamovali branku, ale puk nepřešel brankovou čáru a obránci třebíčského celku dokázali pak puk uklidit do bezpečné vzdálenosti.

24.kolo, neděle 4.1.2015
3:21:0, 1:1, 1:1
CBB CBB
Branky a nahrávky: 17. Nejedlý (Dvořák), 22. Kadrnožka (Pacalová), 51. Křehlík (Neledlý, Vlk) - 25. Procházka (Svoboda, Šulista), 59. Vaculík (Egert). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Muška (Kružík) - Sýkora, Trnka, Vlk, Přibyl, Dvořák, Bednář, Nejedlý, Trejbal, Křehlík, Kain, Pacal
Č. Budějovice B: Svoboda (Prušák) - Starek, Víta, Vávra, Štěcha, Beránek, Procházka, Řepa, Egert, Šulista, Svoboda, Tejček, Tison, Lefan, Masopust, Šindelář, Vaculík, Holý