MŽD: LNS - TRE 3:9 - Nejmladší žáci vyhráli s Ledčí nad Sázavou a vévodí tabulce

T ř e b í č - V sobotu 11. října 2014 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“, které skončilo výhrou. Do poloviny bylo utkání výsledkově vyrovnané a o vítězství mladé Bílé hvězdičky rozhodly v závěrečné třetině. Zajímavostí budiž fakt, že poměr střel ve druhé třetině byl pouze 6:5 pro domácí. V dalším kole zajíždí naši hráči na led druhého týmu tabulky do Chotěboře.

5.kolo, sobota 11.10.2014
LNS LNS
3:92:4, 0:1, 1:4
Branky a nahrávky: 5., 10., 48. Miroslav Sedláček - 3. Martin Oliva (David Krotký), 6. Jan Venhoda, 11. Tomáš Jaša (Tomáš Staněk), 13. Alex Daňhel (Tadeáš Kuba), 38. Jan Venhoda, 43. David Krotký, 45. Adam Kříž, 51. Tomáš Jaša, 57. Radek Němec (Tomáš Jaša). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 50. Střely soupeře na branku HST: 33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7, 3:7, 3:9.
HC Ledeč nad Sázavou:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj (30. min. Lukáš Vejmelka) – Marcel Hrbáček, Adam Topol, Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Rostislav Ježek, Svatoslav Outulný – Jan Venhoda, Tomáš Staněk, Adam Kříž, Alex Daňhel, Tadeáš Kuba, David Krotký, Tomáš Jaša, Martin Oliva, Radek Němec