MŽD: O víkendu 2 výhry 4:3, doma s Velkým Meziříčím a v Jindřichově Hradci

T ř e b í č - V sobotu 14. února 2015 odehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání „Ligy mladších žáků D“ skupiny o umístění doma s Velkým Meziříčím a vyhráli 4:3. V neděli 15. února 2015 pak zajížděli na led Střelců Jindřichova Hradce, vyhráli také 4:3.

23.kolo, sobota 14.2.2015
4:33:0, 0:3, 1:0
VME VME
Branky a nahrávky: 2. Mašíček (Horký), 6. Kuba (Kříž), 14. Horký (Mašíček), 44. A. Svoboda (Horký) – 22. Vrzal (Strádal T.), 26. Strádal T. (Křikava), 31. Broža. Vyloučení: 3:3, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0 Diváci: 55 Počet střel soupeře: 32 Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3
SK Horácká Slavia Třebíč: Lukáš Vejmelka (od 30. min. Jan Trvaj) – Adam Topol, Marcel Hrbáček, Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Radek Němec, Svatoslav Outulný, Lukáš Kardoš - Martin Oliva, Tadeáš Kuba, Adam Kříž, Adam Horký, Tomáš Staněk, Miroslav Mašíček, Tomáš Jaša, Adam Svoboda, David Krotký, Jan Venhoda, Alex Daňhel, Radek Němec.