Nejmladší žáci se štěstím udolali moravskobudějovická Žihadla

T ř e b í č - V neděli 14. prosince 2014 sehráli naši nejmladší žáci své poslední mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“, které skončilo těsnou výhrou. Naše Bílé hvězdy měly utkání pod kontrolou, ale nedařilo se jim proměňovat své příležitosti a výsledkem bylo těsné vítězství 2:1. Nutno podotknout, že jsme měli v závěru velké štěstí, kdy měli domácí na svých hokejkách vyrovnání, a dokonce se jim podařilo dostat puk do sítě, již předtím ovšem rozhodčí hru přerušil. V kombinaci víkendových výsledků, kdy nejprve v sobotu remizovaly naše Bílé hvězdy v Jihlavě 4:4 a nedělní těsnou výhrou se jim podařilo uhájit konečné druhé místo tabulky.

16.kolo, neděle 14.12.2014
MBU MBU
1:20:1, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 32. Oldřich Novák (Lukáš Kalenda, Martin Tekale) - 19. Tadeáš Kuba (Adam Horký, Štěpán Šabatka), 38. Tadeáš Kuba (Jan Venhoda, Radek Němec). Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely soupeře na branku: 28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Žihadla Moravské Budějovice:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj – Adam Topol, Štěpán Šabatka, Marcel Hrbáček, Nikolas Bobrovský, Svatoslav Outulný - Miroslav Mašíček, Tadeáš Kuba, Adam Horký, Radek Němec, Jan Venhoda, David Krotký, Adam Svoboda, Martin Oliva.