Nejmladší žáci si smlsli na pelhřimovských Medvědech, v tabulce jsou první

T ř e b í č - V sobotu 4. října 2014 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“, které skončilo vysokou výhrou Třebíče. Soupeř dokázal s našimi hráči držet krok jen v první třetině. Pak se našim Bílým hvězdám začala dařit kombinace a výsledkem byla vysoká výhra 14:2. Zápas se vydařil především druhé lajně ve složení Adam Horký, Tomáš Staněk, David Krotký, která nasbírala celkem 15 kanadských bodů (9+6).

4.kolo, sobota 4.10.2014
14:22:0, 4:1, 8:1
PEL PEL
Branky a nahrávky: 3. David Krotký, 20. Tadeáš Kuba (Tomáš Jaša), 22. Adam Horký (David Krotký), 27. David Krotký (Adam Horký), 33. Adam Horký (David Krotký), 38. David Krotký (Adam Horký), 42. David Krotký, 43. Štěpán Šabatka, 47. Adam Horký (Tomáš Staněk), 50. Adam Svoboda (Tadeáš Kuba), 52. Jan Venhoda (Rostislav Ježek), 53. Štěpán Šabatka (Adam Svoboda), 54. David Krotký, 58. Tomáš Staněk (Adam Horký) - 22. Maxmilián Škoda, 44. Kevin Coufal.. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Počet střel soupeře: 29. Diváci: 55 Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1, 8:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj (30. min. Lukáš Vejmelka) – Marcel Hrbáček, Adam Topol, Štěpán Šabatka, Lukáš Kardoš, Nikolas Bobrovský, Radek Němec, Rostislav Ježek – Tomáš Jaša, Tadeáš Kuba, Adam Svoboda, Adam Horký, Tomáš Staněk, David Krotký, Martin Oliva, Miroslav Mašíček, Jan Venhoda, Alex Daňhel