Nejmladším žákům se nedařilo a prohráli v Pelhřimově

T ř e b í č - V sobotu 17. ledna 2015 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání „Ligy mladších žáků D“ skupiny o umístění, které skončilo výhrou domácích. Našim Bílým hvězdám se tentokrát zápas nepodařil a výsledkem byla prohra 5:2.

19.kolo, sobota 17.1.2015
PEL PEL
5:21:1, 3:1, 1:0
Branky a nahrávky: 12. Zábrana (Škoda), 22. Štos (Zukal), 25. Coufal (Zábrana), 34. Hájek (Štos), 48. Zábrana - 15. Kuba (Kříž), 35. Krotký (Jaša). Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 39. Střely SOUPEŘE na branku: 39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4.
HC Lední Medvědi Pelhřimov:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj – Adam Topol, Marcel Hrbáček, Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Petr Blecha, Lukáš Kardoš - Adam Svoboda, Tadeáš Kuba, Adam Kříž, Svatoslav Outulný, David Krotký, Tomáš Jaša, Martin Oliva, Radek Němec, Jan Venhoda, Alex Daňhel.

Začátek utkání zastihl oba týmy v opatrné náladě bez střeleckého zakončení. První střelecký pokus jsme vyslali na soupeřovu branku až v 5. minutě, a tak po vzájemném úvodním oťukávání se začaly množit i střelecké pokusy na obou stranách. První udeřili domácí, kdy se ve 12. minutě poskakující puk v brankovišti nepodařilo naší obraně odpálit, a ten skončil v naší síti. S odpovědí jsme nečekali dlouho. V 15. minutě se v přesilovce prosadil Kuba a vyrovnal stav utkání. Vstup do druhé části vyšel lépe domácímu celku, kterému se podařilo skóre navýšit na tříbrankový rozdíl. Dvakrát se prosadil v přesilovce a jednou vyšachoval naši obranu, kdy jeli dva útočníci na našeho brankaře. Ve 35. minutě se našim Bílým hvězdám podařila krásná kombinace dva na jednoho, puk si vyměnil Jaša s Krotkým, a ten snížil na 2:4. Do poslední části se naše mladé naděje snažily něco s výsledkem udělat, ale z přemíry snahy se nedařilo téměř nic. Chyběl lepší pohyb, vázla kombinace a přesná střelba. Ve 48. minutě jsme hráli přesilovku, domácí nahodili puk na naši branku a náš brankař si vybral slabší chvilku, když puk, který chtěl rozehrát, mu propadl do naší sítě. Tím jsme v podstatě podtrhli špatný výkon celého našeho týmu, a v utkání podlehli 5:2.