SDO: TRE - NMM 7:1 - Dorost zvládl i třetí utkání nadstavby, nastřílel sedm branek

T ř e b í č - Třebíčští starší dorostenci mají za sebou už tři zápasy nadstavbové části soutěže. Všechna tři utkání skončila třebíčským vítězstvím. Zápas s týmem Nového Města nad Metují se hrál na žádost soupeře kvůli opravě tamního stadionu v třebíčské aréně a domácí prostředí Červenobílým svědčilo. I když soupeř hrál nepříjemný a urputný hokej, nakonec se jeho taktiku povedlo překonat a výsledek hovoří jasně ve prospěch Bílých hvězd. Jasno o vítězství domácích barev ale dlouho nebylo, rozhodla až třetí třetina a tři branky v síti hostů.

21.kolo, pátek 16.12.2016
7:12:0, 2:1, 3:0
NMM NMM
Branky a nahrávky: 9. Válek (Kyncl, Bednář), 19. Nejedlý (Caha), 28. Kyncl (Dvořák, Caha), 37. Válek (Kyncl), 45. Dvořák (Nejedlý, Caha), 49. Nejedlý (Dvořák, Caha), 57. Caha (Svoboda K.) - 22. Prouza. Rozhodčí: Pokorný - Mejzlík, Horký. Vyloučení: 3:4, navíc Trnka (TRE) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vorčák - Škareda, Svoboda Karel, Viskot, Kyncl, Caha, Trnka, Pavelka, Nejedlý, Dvořák, Pacal, Bednář, Válek.
TJ Spartak Nové Město nad Metují: Burian - Fendrštát, Hulán, Novák, Prouza, Řehák, Franc, Holub, Jarolímek, Pfeifer, Prouza, Rychtera, Řezníček, Šrenk, Umlauf.