SDO: TRE - POL 3:1 - Starší dorost první zápas zvládl, od druhé třetiny byl lepší
16.9.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

SDO: TRE - POL 3:1 - Starší dorost první zápas zvládl, od druhé třetiny byl lepší

T ř e b í č - Vstup do utkání nebyl zcela podle představ trenérů, nicméně po první přestávce šla hra Třebíčských rapidně nahoru a výsledkem byly dvě vstřelené branky. Hosté dokázali ve třetí části zápasu už jen snížit na konečných 3:1 pro mladé Bílé hvězdy.

 
 
   
   

  1.kolo, pátek 15.9.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč3
  HC Polička1

  Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1

  Branky a nahrávky: 14. Bednář (Válek, Svoboda Karel) 22. Dvořák Libor 39. Dvořák Libor (Válek) - 52. Poul. Vyloučení: 3:5. Diváci: 44. Střely na branku: 32 : 29.

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Škrdlová, Svoboda Karel, Koňařík, Dvořák Lukáš, Němec, Pacalová, Bednář, Válek, Dvořák Libor - Mojdl, Kotačka, Vedral - Pacal, Svoboda Dominik, Pavelka - Makovička, Průša.

   

  HC Polička: Hnát - Augustin, Cihlář Jan, Nunvář, Prokop, Prokopec, Cihlář Jakub, Charvát, Koudelka, Poul, Šerejch, Vondra.

   

  Komentář k zápasu

  Reportáž z utkání není k dispozici
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Milan Přiby - SK Horácká SLavia Třebíč: Do dnešního prvního mistrovského utkání jsme vkročili špatnou nohou. S výkony hráčů jsme nebyli vůbec spokojení, čehož soupeř využil a kluky v první třetině potrápil. Od druhé třetiny se náš výkon rapidně zlepšil a také jsme po zásluze dali dva góly. Ve třetí třetině jsme sice branku inkasovali, ale výsledek jsme si uhlídali.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy

  T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (foto), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS