SDO: TRE - POL 3:1 - Starší dorost první zápas zvládl, od druhé třetiny byl lepší
16.9.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

SDO: TRE - POL 3:1 - Starší dorost první zápas zvládl, od druhé třetiny byl lepší

T ř e b í č - Vstup do utkání nebyl zcela podle představ trenérů, nicméně po první přestávce šla hra Třebíčských rapidně nahoru a výsledkem byly dvě vstřelené branky. Hosté dokázali ve třetí části zápasu už jen snížit na konečných 3:1 pro mladé Bílé hvězdy.

 
 
   
   

  1.kolo, pátek 15.9.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč3
  HC Polička1

  Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1

  Branky a nahrávky: 14. Bednář (Válek, Svoboda Karel) 22. Dvořák Libor 39. Dvořák Libor (Válek) - 52. Poul. Vyloučení: 3:5. Diváci: 44. Střely na branku: 32 : 29.

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Škrdlová, Svoboda Karel, Koňařík, Dvořák Lukáš, Němec, Pacalová, Bednář, Válek, Dvořák Libor - Mojdl, Kotačka, Vedral - Pacal, Svoboda Dominik, Pavelka - Makovička, Průša.

   

  HC Polička: Hnát - Augustin, Cihlář Jan, Nunvář, Prokop, Prokopec, Cihlář Jakub, Charvát, Koudelka, Poul, Šerejch, Vondra.

   

  Komentář k zápasu

  Reportáž z utkání není k dispozici
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Milan Přiby - SK Horácká SLavia Třebíč: Do dnešního prvního mistrovského utkání jsme vkročili špatnou nohou. S výkony hráčů jsme nebyli vůbec spokojení, čehož soupeř využil a kluky v první třetině potrápil. Od druhé třetiny se náš výkon rapidně zlepšil a také jsme po zásluze dali dva góly. Ve třetí třetině jsme sice branku inkasovali, ale výsledek jsme si uhlídali.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Po reprezentační přestávce se Třebíč vydá do Přerova, svede souboj se Zubry

  Třebíč - Horácká Slavia Třebíč míří na stadion přerovských Zubrů. Třebíč válcuje soupeře za soupeřem a její série výher čítá už sedm zápasů. V posledním zápase Horácká Slavia dokázala po výborném týmovém výkonu porazit kladenské Rytíře. Utkání Třebíče s Přerovem bude zcela určitě doprovázet výborná atmosféra, která vždy pomůže k výborným výkonům i samotným hráčům. Zápas Horácké Slavie s Zubry začíná v pondělí v 18:00 na přerovském zimním stadionu.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS