SDO: TRE - WAR 4:5 sn - Starší dorost vyrovnal v poslední minutě, prohrál na nájezdy

T ř e b í č - Ve třicátém třetím kole Ligy staršího dorostu se utkali Třebíčští s brněnským Warriorem. V předchozích utkáních s tímto soupeřem nezískaly Bílé hvězdy ani jeden bod, a tak tentokrát hrály ze zabezpečené defenzivy. Hosté přesto šli do vedení 3:1 a 4:2. Červenobílí však zabrali a dokázali v poslední minutě vyrovnat. V nájezdech pak uspěli Brňané. Domácí mohou mrzet nevyužité samostatné nájezdy a trestné střílení. Na druhou stranu je však třeba říct, že hostující hráči trefili několikrát tyč brány velmi dobře chytajícího Jakuba Kružíka.

33.kolo, pátek 26.2.2016
4:5sn1:2, 0:1, 3:1
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 20. Havelka O. (Dvořák), 41. Trnka (Vlk, Erat Ji.), 55. Svoboda (Trnka), 60. Dvořák (Nejedlý) - 9. Kunst (Macháň), 20. Rataj (Kunst), 27. Paulík, 52. Kust (Macháň). Rozhodčí: Kotlík - Rampír, Marek. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík (Trnka) - Svoboda, Havelka Gabriel, Strnad, Marek, Erat, Havelka Oliver, Dvořák, Nejedlý, Pacalová, Trnka, Válek, Pacal, Vlk
HCM Warrior Brno: Borský (Horký) - Neusser, Kocmar, Macháň, Rataj, Mudrych, Pípa, Kust Filip, Kust Ondřej, Paulík, Malý, Belinka, Goras, Sokolík, Culka