SDO: TRE - ZDR 2:5 - Starší dorost s extraligovým Žďárem dlouho držel krok
11.8.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

SDO: TRE - ZDR 2:5 - Starší dorost s extraligovým Žďárem dlouho držel krok

T ř e b í č - Také mládež už zahájila přípravná utkání, a to včetně staršího dorostu, který je po zrušení juniorské ligy nejstarší kategorií, která bude v Třebíči hrát mládežnický hokej. Hostující Žďár nad Sázavou byl v prvním zápase lepší, ovšem třebíčští trenéři Radek Novák a Milan Přibyl dali příležitost všem hráčům z kádru, pro které bylo utkání velkou školou. Získané zkušenosti by měli hráči zúročit v dalších utkáních.

 
 
   
   

  přát, úterý 8.8.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč2
  SKLH Žďár nad Sázavou5

  Třetiny: 0:2,1:2,1:1

  Branky a nahrávky: 39. Caha (Marek), 49. Nejedlý ( Mojdl, Dvořák L. ) - 1. Jindra ( Hromádka) , 19. Bačo , 28. Dospěl (Gergel) , 30. Gergel (Černohorský), 40. Berčík ( Gergel, Černogorský ). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík, (30. Dobrovolný), Lukáš Dvořák,Marek, Vlk, Koňařík, Škrdlová, Pacalová, Němec, Kameník, Válek, Bednář, Dvořák Libor, Nejedlý, Caha, Vedral, Mojdl, Kotačka, Makovička, Pacal, Svoboda, Pavelka, Průša, Viskot.

   

  SKLH Žďár nad Sázavou: Vorčák, Novotný, Melichar, Čermák, Černohorský, Jonek, Prokop, Budín, Berčík, Kuluris, Dospěl, Gergel, Hromádka, Jindra, Vlk, Poczek, Konečný, Bačo.

   
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Milan Přibyl - SK Horácká Slavia Třebíč: Přestože jsme nastoupili k prvnímu přátelskému utkání rovnou proti celku, který hraje vyšší soutěž, snažili jsme se na to nemyslet a podat kvalitní výkon. Mužstvo se vzhledem k začátku sezóny teprve sehrává a učí při hře spolupracovat, proto bylo naším hlavním cílem zapojit všechny hráče z týmu. Konečný výsledek byl sice pro nás nepříznivý, ale pevně věřím, že si hráči z dnešního zápasu odnesli cenné zkušenosti a motivaci na sobě pracovat za účelem podávání skvělých herních výkonů v nadcházející sezóně.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Po reprezentační přestávce se Třebíč vydá do Přerova, svede souboj se Zubry

  Třebíč - Horácká Slavia Třebíč míří na stadion přerovských Zubrů. Třebíč válcuje soupeře za soupeřem a její série výher čítá už sedm zápasů. V posledním zápase Horácká Slavia dokázala po výborném týmovém výkonu porazit kladenské Rytíře. Utkání Třebíče s Přerovem bude zcela určitě doprovázet výborná atmosféra, která vždy pomůže k výborným výkonům i samotným hráčům. Zápas Horácké Slavie s Zubry začíná v pondělí v 18:00 na přerovském zimním stadionu.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS