SDO: TRE - ZDR 2:5 - Starší dorost s extraligovým Žďárem dlouho držel krok
11.8.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

SDO: TRE - ZDR 2:5 - Starší dorost s extraligovým Žďárem dlouho držel krok

T ř e b í č - Také mládež už zahájila přípravná utkání, a to včetně staršího dorostu, který je po zrušení juniorské ligy nejstarší kategorií, která bude v Třebíči hrát mládežnický hokej. Hostující Žďár nad Sázavou byl v prvním zápase lepší, ovšem třebíčští trenéři Radek Novák a Milan Přibyl dali příležitost všem hráčům z kádru, pro které bylo utkání velkou školou. Získané zkušenosti by měli hráči zúročit v dalších utkáních.

 
 
   
   

  přát, úterý 8.8.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč2
  SKLH Žďár nad Sázavou5

  Třetiny: 0:2,1:2,1:1

  Branky a nahrávky: 39. Caha (Marek), 49. Nejedlý ( Mojdl, Dvořák L. ) - 1. Jindra ( Hromádka) , 19. Bačo , 28. Dospěl (Gergel) , 30. Gergel (Černohorský), 40. Berčík ( Gergel, Černogorský ). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík, (30. Dobrovolný), Lukáš Dvořák,Marek, Vlk, Koňařík, Škrdlová, Pacalová, Němec, Kameník, Válek, Bednář, Dvořák Libor, Nejedlý, Caha, Vedral, Mojdl, Kotačka, Makovička, Pacal, Svoboda, Pavelka, Průša, Viskot.

   

  SKLH Žďár nad Sázavou: Vorčák, Novotný, Melichar, Čermák, Černohorský, Jonek, Prokop, Budín, Berčík, Kuluris, Dospěl, Gergel, Hromádka, Jindra, Vlk, Poczek, Konečný, Bačo.

   
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Milan Přibyl - SK Horácká Slavia Třebíč: Přestože jsme nastoupili k prvnímu přátelskému utkání rovnou proti celku, který hraje vyšší soutěž, snažili jsme se na to nemyslet a podat kvalitní výkon. Mužstvo se vzhledem k začátku sezóny teprve sehrává a učí při hře spolupracovat, proto bylo naším hlavním cílem zapojit všechny hráče z týmu. Konečný výsledek byl sice pro nás nepříznivý, ale pevně věřím, že si hráči z dnešního zápasu odnesli cenné zkušenosti a motivaci na sobě pracovat za účelem podávání skvělých herních výkonů v nadcházející sezóně.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  ZDR - TRE 2:3 sn - Třebíčští porazili Žďár i podruhé, zdolali jej po nájezdech

  T ř e b í č - Pátý přípravný zápas měli na programu hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Zajížděli k němu na led druholigového Žďáru nad Sázavou. Jak trenéři avizovali, nechali odpočívat zkušené hráče první formace, chybělo také několik marodů. Naopak do kádru byli zařazeni na zkoušku příchozí obránce Lukáš Spurný a útočník slovinského původu Rok Macuch, oba z Olomouce. Třebíčští vedli 2:0 a do půli zápasu byli lepším celkem. Pak ale museli až příliš často, dohromady jedenáctkrát, na trestnou, z toho dvakrát čelili přesilovkám pěti proti třem. Ty dokázali domácí využít a po šedesáti minutách byl tak stav utkání 2:2. Prodloužení nerozhodlo, v nájezdech pak uspěli pouze třebíčští Silvester Kusko a Jan Wasserbauer.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS