SDO: Horácká Slavia rozstřílela brněnskou Techniku

T ř e b í č - Horácká Slavia rozstřílela brněnskou Techniku, kterou hostila v rámci třetího kola Ligy staršího dorostu.

3.kolo, pátek 25.9.2015
10:24:1, 3:1, 3:0
TEC TEC
Branky a nahrávky: 4. Michálek (Strnad), 9. Sigmund (Dvořák), 12. Lupač (Bednář), 20. Bednář (Nejedlý), 29. Michálek (Pacalová), 29. Bednář (Nejedlý), 34. Dvořák, 41. Dundálek (Nejedlý), 43. Dvořák (Strnad, Pacalová), 56. Pacal (Pacalová, Strnad) - 12. Limbazc (Lučivňák), 25. Bednář (Odvářka, Turan). Rozhodčí: Kukeně – Brabec, Erat . Vyloučení: 3:6 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 25 .
SK Horácká Slavia Třebíč: K. Trnka (21. Juda) - Erat, Svoboda, Strnad, Michálek, Sigmund, Dvořák, Nejedlý, Bednář, P. Trnka, Válek, Pacal, Dundálek, Pacalová, Lupač.