SDO: TRE - KOL 4:7 - Silný Kolín v Třebíči potvrdil roli favorita, domácí nezvládli začátek a konec

T ř e b í č - Starší dorostenci Horácké Slavie ve čtvrtém kle své soutěže poprvé prohráli. V utkání s mužstvem Kolína nezachytili nástup do zápasu a už po minutě a půl prohrávali o dvě branky. Hosté svůj náskok natáhli až na 0:3, ale ve třetí třetině to bylo 4:4. Jenže rychlá branka hostí na 4:5 definitivně zlomila odpor domácích, kteří pak ještě dvakrát inkasovali.

4.kolo, neděle 28.9.2014
4:72:2, 2:1. 2:4
KOL KOL
Branky a nahrávky: 33. Michálek (Pokorný), 38. Sigmund (Strnad), 46. Strnad (Kabelka, Tůma), 50. Pokorný (Strnad) - 1. Kerda (Netušil), 2. Cach, 27. Netušil (Hyšpler), 43. Čtvrtečka (Kadlec), 50. Kerda (Jelínek), 54. Netušil (Jelínek), 57. Cach (Pokorný). Rozhodčí: Coufal - Měkýš, Otáhal. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:7.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal - Trnka, Michálek, Erat J., tůma, Sigmund, Strnad, Bernat, Burian, Urban, Wasserbauer, pokorný, Březka, Kabelka, Maštera, Kajnar
HC Kolínští Kozlové: Martínek - Málek, Sladký, Pokorný, Makovička, Suchý, Labuta, Jelínek, Netušil, Kerda, Hyšpler, Čtvrtečka, Kadlec, Řípa, Pešek, Surych, Cach