SDO: TRE - PRE 6:4 - Starší dorost už nemůže být předstižen a slaví postup do ELH

T ř e b í č - Starší dorostenci Horácké Slavie jsou extraligoví. Díky předehrávkám už teď mohou starší dorostenci Horácké Slavie slavit postup mezi elitu českého hokeje. Zápas s Přerovem nebyl jednoduchý, ale domácí jej zvládli a zajistili si tak postup do extraligy. "Poslední krok bývá nejtěžší, ale my jsme ho zvládli," liboval si jeden ze strůjců tohoto úspěchu, hlavní trenér Karel Vejmelka.

33.kolo, neděle 22.2.2015
6:42:1, 3:2, 1:1
PRE PRE
Branky a nahrávky: 8. Urban (Kajnar, Sigmund), 9. Maštera (Kabelka), 22. Kajnar (Urban, Sigmund), 35. Matov (Maštera, Tůma), 39. Tůma (Kabelka, Matov), 47. Maštera (Matov, Strnad) - 3. Zdráhal, 27. Horký (Skříček), 29. Zdráhal (Klapal), 52. Rusňák (Klapal, Pochyla). Rozhodčí: Slavík - Jeletz, Šťastná. Vyloučení: 6:5. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 56.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal - Michálek, Erat, Matov, Tůma, Procházka, Sigmund, Kajnar, Strnad, Bernat, Burian, Urban, Wasserbauer, Pokorný, Tichý, Březka, Kabelka, Maštera.