Sen žije! Baráž staršího dorostu rozhodne až nedělní souboj Třebíče s Pískem od 12:00

T ř e b í č - Předposlední kolo baráže staršího dorostu dopadlo podle očekávání. Ústí, kterému už o nic nešlo, prohrálo, jak se čekalo, v Písku. Naproti tomu Třebíčští, aby mohli ještě udržet šanci na postup a porvat se o ni na svém domácím ledě v neděli před vlastním publikem, museli bezpodmínečně vyhrát v Kolíně. To se povedlo a před nedělním posledním kolem baráže má Písek devět bodů, Třebíč osm. Třebíčští mají navíc výhodu lepšího prvního vzájemného duelu, který v Písku vyhráli 3:1. Boj, který rozhodne o druhém účastníkovi extraligy, startuje prvním buly v neděli 30. března přesně ve 12.00 hodin.

, pátek 28.3.2014
KOL KOL
2:61:2, 1:3, 0:1
Branky a nahrávky: 1. Černý, 34. Černý (TS) – 10. Urban (Matov), 13. Matov (Kabelka, Oburka), 26. Matov (Urban, Ferda), 27. Maštera, 35. Wasserbauer (Novák, Michálek), 55. Ferda (Kabelka, Oburka). Rozhodčí: Úlehla – Kis, Tasch. Vyloučení: 6:9, navíc kozák (KOL) 10 minut za neposrtovní chování. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 28 : 34 . Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:6.
HC Kolínští Kozlové: Jelínek (Martínek) – Křeček, Málek, Pokorný, Sladký – Jelínek, Kozák, Černý, Hyšpler, Jiráň, Mašlonka, Hájek, Čtvrtečka, Pešek.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) – Hort, Hodek, Oburka, Kabelka, Šimka, Wasserbauer – Tůma, Kajnar, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Michálek, Novák, Maštera, Pokorný, Sigmund.