MDO: TRE - PAB 7:1 - Mladší dorost přestřílel Pardubice

T ř e b í č - Třebíčští mladší dorostenci, kteří mají ve svém týmu i dvě zástupkyně něžného pohlaví, porazili na domácím ledě Pardubice vysoko 7:1.

26.kolo, neděle 7.2.2016
7:12:0, 1:1, 4:0
PAB PAB
Branky a nahrávky: 12. Válek, 19. Škrdlová (Pacal), 32. Hromádka (Vlk), 49. Trnka (Válek), 55. Pacal (Malenovský), 58. Trnka (Malenovský), 60. Svoboda - 37. Kroužel (Pavlata). Rozhodčí: Ondráček - Erat, Tichý. Vyloučení: 3:7 . Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40 . .
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Pachl, Sýkora, Čermák, Němec, Vlk, Trnka, Škrdlová, Válek, Hromádka, Pacal, Makovička, Svoboda, Malenovský, Martin Růžička, Pacalová.
Pardubice B:

Po čtrnácti dnech opět nastoupili mladší dorostenci k dalšímu zápasu. Na svém ledě hostili tým Pardubic.

Po trochu vlažném rozjezdu v první třetině, kdy se několika zákroky blýskl domácí gólman Dobrovolný, se domácím podařilo vstřelit dvě branky, které je nakoply k lepšímu výkonu.

Od začátku druhé třetiny bylo vidět zlepšení domácích hráčů, vytvořili si několik dobrých šancí a soupeř jim několika vyloučenými hráči nabídl výhodu přesilových her. Domácí ale ke své smůle proměnili jen jednu a pak po chybě v obraně nechali skórovat i soupeře.

V poslední části hry ale Horáci soupeře přehráli a hostující gólman musel čtyřikrát lovit puk ze své sítě.

Třebíčské Bílé hvězdy odvedly na ledě skvělý výkon a zaslouženě vyhrály.

Jaroslav Barvíř - SK Horácká Slavia Třebíč: „První třetina nebyla z naší strany dobrá, pauza 14 dnů, kterou jsme měli, na nás byla vidět, takže jsme byli rádi, že z minima šancí jsme byli produktivní v koncovce a třetinu vyhráli 2:0. V první třetině nás podržel brankář Dobrovolný a díky tomu jsme se odrazili k lepšímu výkonu.
Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb, vytvářeli si šance, škoda, že jsme proměnili pouze jednu přesilovou hru. Soupeři jsme po chybě v obraném pásmu darovali gól.
Třetí třetinu jsme soupeře přehráli a díky pěkným brankám jsme zaslouženě zvítězili.
Kluci a holky odvedli po dvě třetiny slušný výkon.