Menu +

Permanentky a vstupenky koupíte pohodlně on-line, prodej startuje ve čtvrtek 24.8.2017

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zavádí od nové sezóny nový, moderní on-line systém prodeje permanentek a vstupenek. Jde o přehledný uživatelsky velmi jednoduchý systém. Vše bude možné udělat on-line během pár kliknutí na internetu. Pro ty, kdo systém využijí, tak odpadá čekání u pokladen ve frontách před utkáním, nebo shánění vstupenek v předprodejích. Vše lze vyřídit z pohodlí domova, nebo z mobilu. Pozorně si proto prosíme prostudujte následující informace.
Sdílejte článek
 

OD ZÁŘÍ VSTUPENKY I PERMANENTKY ON-LINE Z POČÍTAČE I MOBILU


VSTUPENKY KUPTE ZDE!


Zahajuje prodej permanentek, do konce srpna vouchery a rezervace míst

Horácká Slavia Třebíč zahajuje prodej permanentek ve čtvrtek 24. srpna 2017. Zatím se jedná o prodej VOUCHERŮ a tím pádem i rezervaci míst na sezení. Od začátku září pak majitel voucher vymění za plastovou kartu velikosti platební karty. Tu si pak může v dalších letech z pohodlí domova jednoduše on-line nabít a prodloužit tak její platnost i na další sezónu bez návštěvy sekretariátu, nebo pokladny.

Nyní ve čtvrtek 24. srpna od 08:00 je tedy na sekretariátu zahájen PRODEJ VOUCHERŮ a záleží na každém, zda si chce tímto krokem rezervovat svoje místo.
Od začátku září pak budou do prodeje uvolněna všechna zbývající místa a vouchery budou ve FANSHOPU měněny za plastové kartičky/permanentky. Ty jsou již ve výrobě, výrobce garantuje jejich dodání právě nejpozději do začátku měsíce září 2017.

Prodej voucherů k permanentkám:

Od čtvtrka 24.8. 2017 od 07:00 do 17:00

Pondělí až čtvrtek 07:00 do 16:00

Pátek 07.00 až 13:00

Ceny vstupenek na sezonu 2017-18 – základní část

Stání: 80 Kč

Sezení: 90 Kč

Permanentka na stání 1 700 Kč (jedno utkání vyjde na 65 Kč)

Permanentka na sezení 1 900 Kč (jedno utkání vyjde na 73 Kč)

Permanentní vstupenka je platná pro všechny domácí zápasy v základní části WSM ligy.

Při ztrátě karty je poplatek za výrobu nové 200kč.

Majitel permanentky má nárok na jeden nákup ve Fanshopu se slevou 10%


Od září permice i vstupenky on-line, z počítače i mobilu

Třebíčský hokejový klub se i ve směru prodeje vstupenek chce posunout k moderním technologiím, a proto se dohodl na spolupráci se společností Deep Vision.

Baner pro přímý vstup do systému ON-LINE prodeje vstupenek najdete od začátku září na pravé straně hlavní stránky webu hstrebic.cz

S přechodem na moderní systém souvisí i mírné změny v cenách. Vstupenka na stání bude stát 80 korun, na sezení pak 90 korun. Cena permanentek na stání 1 700 Kč (jedno utkání vyjde na 65 Kč), cena permanentek na sezení 1 900 Kč (jedno utkání vyjde na 73 Kč).

„Důležitým faktem je to, že každý, kdo bude chtít na hokej jít, okamžitě ve svém mobilu nebo na počítači uvidí volná místa. Okamžitě si tak může vybrat vstupenku a místo na sezení. V následujících letech navíc může každý svoji permanentku nabít a prodloužit ji tak bez návštěvy pokladny, nebo sekretariátu jednoduše na další sezónu," vysvětluje marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

Jak to bude s permanentkami?

Permanentky bude možné zakoupit on-line, navíc už si každý bude moci permanentku prodloužit sám z pohodlí domova. Noví permanentkáři budou moci kupovat okamžitě z domova, vyberou si místo, zaplatí a obdrží e-mail s veškerými informacemi a voucherem na vyzvednutí své vlastní nové permanentky.

Vstupenky on-line, rychle a jednoduše, pohodlně

Prodej jednotlivých vstupenek bude také velice jednoduchý. Vybrat místo, zaplatit a získat vstupenku bude otázka několika kliknutí. Ke vstupu pak bude možné přijít třeba jen s chytrým telefonem, tam čtečka načte vstupenku přímo z telefonu a je to. Je také možné si vstupenku doma vytisknout. Jde především o část na sezení, která bývá často obsazená z větší části permanentkami. V systému ale uvidíte, která místa a na který zápas jsou ještě volná. Svou vstupenku však v té době už můžete mít pohodlně zakoupenou z nového on-line systému. Pokud preferujete osobní prodej, pak bude zachována i možnost zakoupit vstupenku na pokladnách v den zápasu.

VSTUPENKY KUPTE ZDE!

Ceny vstupenek na sezonu 2017-18 – základní část

Stání: 80 Kč

Sezení: 90 Kč

Permanentka na stání 1 700 Kč (jedno utkání vyjde na 65 Kč)

Permanentka na sezení 1 900 Kč (jedno utkání vyjde na 73 Kč)

Permanentní vstupenka je platná pro všechny domácí zápasy v základní části WSM ligy.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO + INFO: Hokejisté znají rozpis 1. ligy, příprava na nový ročník je v plném proudu

08.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští začnou ligu v Ústí nad Labem, na termíny a hrací systém zatím čekají

04.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté a jejich příznivci pomáhali během Happy Run. Společně prožili krásné odpoledne

28.05.2018