Menu +

Horácká Slavia se připojuje k Charitativnímu týdnu Chance ligy při utkání s Kladnem

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub dlouhodobě pořádá akce pro potřebné spoluobčany. I letos chystá další ročník akce Dvakrát v roce Vánoce a připojí se i k Charitativnímu týdnu Chance ligy, který bude na většině stadionů probíhat v týdnu od 24.11. do 1.12.2018. V Třebíči bude akce připravena na utkání s Kladnem ve středu 28. listopadu. O termínu akce Dvakrát v roce Vánoce budeme včas informovat.
Sdílejte článek
 

Součástí Charitativního týdne bude i dobročinná aukce, do které Horácká Slavia věnuje originální hraný dres ze zápasu hvězd HST s podpisy všech hráčů současného týmu a stejně jako v minulé sezóně i zážitkový poukaz na práci redaktora při vítězem vybraném domácím utkání. Vítěz aukce dostane možnost nahlédnout nejen do zákulisí práce redakce webových stránek našeho klubu, ale i do zákulisí celého týmu, včetně kabiny a přípravy na utkání.

 • AUKCI NAJDETE ZDE
 • V průběhu utkání s Kladnem (středa 28. listopadu) bude u fanshopu sběrné místo pro vaše dary, které pak společně s věcmi vybranými při akci Dvakrát v roce Vánoce poputují na dětské oddělení třebíčské nemocnice a do dětských domovů, s nimiž Horácká Slavia dlouhodobě spolupracuje.
  Nosit můžete zejména knížky, kosmetiku, hygienické prostředky (např. šampony, sprchové gely, krémy atd.) stolní hry, sportovní náčiní a vybavení všeho druhu (např. pálky a míčky na stolní tenis, boby, cyklo rukavice a helmy apod.). Dobročinnosti a Vaší fantazii se ale meze nekladou.

  Statistiky

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Do Frýdku-Místku i s hráči z Ligy mistrů

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Třebíčští hráči nastoupí v reprezentacích i v Lize mistrů

  10.12.2018
  Aktuální zprávy

  VIDEOANKETA: AVE Gól měsíce listopad 2018

  07.12.2018
  ×
  Dnes v 17:30 | Muži
  SK Horácká Slavia Třebíč
  HC RT TORAX Poruba