Menu +

Horácká Slavia se připojuje k Charitativnímu týdnu Chance ligy při utkání s Kladnem

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub dlouhodobě pořádá akce pro potřebné spoluobčany. I letos chystá další ročník akce Dvakrát v roce Vánoce a připojí se i k Charitativnímu týdnu Chance ligy, který bude na většině stadionů probíhat v týdnu od 24.11. do 1.12.2018. V Třebíči bude akce připravena na utkání s Kladnem ve středu 28. listopadu. O termínu akce Dvakrát v roce Vánoce budeme včas informovat.
Sdílejte článek
 

Součástí Charitativního týdne bude i dobročinná aukce, do které Horácká Slavia věnuje originální hraný dres ze zápasu hvězd HST s podpisy všech hráčů současného týmu a stejně jako v minulé sezóně i zážitkový poukaz na práci redaktora při vítězem vybraném domácím utkání. Vítěz aukce dostane možnost nahlédnout nejen do zákulisí práce redakce webových stránek našeho klubu, ale i do zákulisí celého týmu, včetně kabiny a přípravy na utkání.

 • AUKCI NAJDETE ZDE
 • V průběhu utkání s Kladnem (středa 28. listopadu) bude u fanshopu sběrné místo pro vaše dary, které pak společně s věcmi vybranými při akci Dvakrát v roce Vánoce poputují na dětské oddělení třebíčské nemocnice a do dětských domovů, s nimiž Horácká Slavia dlouhodobě spolupracuje.
  Nosit můžete zejména knížky, kosmetiku, hygienické prostředky (např. šampony, sprchové gely, krémy atd.) stolní hry, sportovní náčiní a vybavení všeho druhu (např. pálky a míčky na stolní tenis, boby, cyklo rukavice a helmy apod.). Dobročinnosti a Vaší fantazii se ale meze nekladou.

  Statistiky

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Bílé hvězdy hlásí další posilu. Na hostování přichází štírek Tomáš Havránek

  16.05.2019
  Aktuální zprávy

  Martin Šťovíček dnes oficiálně podepsal smlouvu

  13.05.2019
  Aktuální zprávy

  Nový systém Chance ligy pro sezonu 2019-2020

  09.05.2019