Menu +

Blíží se akce Dvakrát v roce Vánoce, probíhá charitativní týden WSM Ligy

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub dlouhodobě podporuje a sám pořádá různé charitativní projekty. V současné době je v přípravě už sedmý ročník akce na podporu dětí z dětských domovů nazvaná Dvakrát v roce Vánoce. Ta je naplánována na 10. února 2018 na utkání s Českými Budějovicemi. V probíhajícím týdnu navíc běží Charitativní týden WSM Ligy. I toho se Horácká Slavia ráda zúčastní.
Sdílejte článek
 

Protože Charitativní týden WSM Ligy a projekt Dvakrát v roce Vánoce jsou prakticky totožné a tento projekt má už v Třebíči víceletou tradici, bude se konat i v právě probíhající sezóně, a to při utkání s Českými Budějovicemi 10. února 2018.

“Díky našim fanouškům, kteří mají k této akci dlouhodobě výborný postoj a společně s námi pomáhají dětem nejen z dětských domovů, můžeme připravit už sedmý ročník tohoto projektu,“ pochvaluje si a zároveň informuje o termínu marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.Součástí spolupráce pro tuto akci je i zážitková nabídka pro jednoho z fanoušků, a sice možnost vyzkoušet si práci redaktora webových stránek v jednom z domácích utkání.

Zájemci o tuto nabídku se mohou zúčastnit dobročinné aukce, kde potom nabídku vydraží.

I Charitativní týden WSM Ligy Horácká Slavia velmi ráda podpoří. Do aukce, která je součástí týdne, věnuje dres z hokejové exhibice konané ke dvacátému výročí působení třebíčského klubu v naší druhé nejvyšší hokejové lize.


Benefiční aukci najdete ZDE


Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO + INFO: Hokejisté znají rozpis 1. ligy, příprava na nový ročník je v plném proudu

08.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští začnou ligu v Ústí nad Labem, na termíny a hrací systém zatím čekají

04.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté a jejich příznivci pomáhali během Happy Run. Společně prožili krásné odpoledne

28.05.2018