Menu +

Chceme hrát hlavně hokej, který bude lidi bavit, říká posila Tomáš Kaláb

Rozhovory
T ř e b í č - Zatím největší posilou Horácké Slavie Třebíč před novou sezónou je obránce Tomáš Kaláb. Zkušený třicetiletý bek se do Třebíče vrací po sedmi letech strávených v Jihlavě. V mateřském třebíčském klubu, kde s hokejem začínal, by měl patřit k oporám zadních řad.
Sdílejte článek
 

Tomáš Kaláb oslavil v březnu, konkrétně sedmnáctého, třicáté narozeniny. V týmu trenérů Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře by tedy měl patřit ke zkušenějším hráčům v nejlepším hokejovém věku. Právě na absenci hráčů této věkové kategorie trenéři minulý hokejový ročník žehrali, lze tedy očekávat, že Tomáš Kaláb dostane ve hře hodně prostoru a své slovo by měl mít i v kabině.

Co ještě hovoří ve prospěch nové akvizice v zadních řadách Horácké Slavie jsou dva fakty. A to ten, že Kaláb je pravák, navíc hráč s výbornou střelou od modré čáry, čili atributy, které se hodí do přesilových her a kombinačních akcí v útočném pásmu.

"Jednání s Třebíčí bylo rychlé, ve středu mi v Jihlavě řekli, že se mnou nepočítají, a v pátek už jsem podepsal smlouvu v Třebíči. Věřím, že budeme předvádět hokej, který bude lidi bavit, a že je před námi pro nás všechny úspěšná sezóna."

Tomáš Kaláb v roli kapitána dovedl třebíčskou juniorku do extraligy. Na snímku těsně po postupu s vítězným doutníkem. Více o tehdejším postupu juniorky ZDE.

Podobné články

Rozhovory

Město i klub se mi líbí, kluky už jsem poznal a v kabině jsme fajn parta, pochvaluje si Lukáš Nedvídek

11.06.2018
Rozhovory

VIDEO: Hokej pro mě byla odmalička jasná volba. Děkuji všem fanouškům!

18.04.2018
Rozhovory

VIDEO: Třebíč je krásné město plné památek, líbí se mi tady a jsem tady rád, říká Pavel Jekel

23.12.2017