Menu +

Co nového přichystal klub pro výroční sezónu, v níž oslaví 90 let od svého založení

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Sezóna 2017 – 2018 je další, v níž Horácká Slavia Třebíč oslaví další významné výročí. Po loňském milníku, kdy slavila 20 let od postupu do první ligy, přichází výročí ještě významnější. Jde o 90 let ode dne, kdy v Třebíči vznikl hokejový klub pod názvem SK Horácká Slavia Třebíč. Významu tohoto výročí bude odpovídat i seznam akcí s ním souvisejících. V článku vás seznámíme i s dalšími opatřeními pro WSM Ligu.
Sdílejte článek
 

“Věříme, že novinky a připravované akce se budou našim fanouškům líbit a budou pro ně užitečné a prospěšné. Naším cílem je nabídnout divákům co možná nejlepší sportovní zážitek v příjemném prostředí, na jehož zlepšení trvale pracujeme. Zároveň jsme klubem společensky zodpovědným. Těšíme se na novou sezónu a na to, že se uvidíme v hledišti našeho stadionu,“ uvedl marketingový manažer Horácké Slavie Třebíč Daniel Šlapák.

Horácká Slavia Třebíč přichystala pro novou sezónu nové alternativní logo, které bude od začátku nové sezóny a po celý kalendářní rok 2018 připomínat, že náš klub má jednu z nejdelších hokejových tradic v celé republice. S logem se budete setkávat na oficiálních materiálech klubu, uvidíte ho na mantinelech, ve videích atd.

Další významnou novinkou, která bude spuštěna od nového kalendářního roku 2018, bude zcela nový klubový web s funkcí responzivního prohlížení. To je velmi příjemné pro prohlížení webových stránek na mobilních zařízeních. Na přípravě nových webových stránek se intenzivně pracuje ve spolupráci s firmou eSports.cz.

Akcí, která má větší než pouze hokejový význam, ale je i společensky prospěšná, je ve spolupráci s transfuzní stanicí v Nemocnici Třebíč - darování krve s Horáckou Slavií Třebíč. K této akci chystáme samostatný článek a informační kampaň. Akce by se měla konat jeden den v první reprezentační přestávce, tedy na začátku listopadu, kdy bude mít třebíčská transfuzní stanice vyhrazen jeden celý den právě pro tuto akci. Více o dárcovství krve v Třebíči najdete na facebookovém profilu Transfuzní stanice Třebíč

Příležitostí, která by měla celé výročí završit, bude koncem roku 2018 Hokejový den s Horáckou Slavií Třebíč. K tomuto dni zatím jen rámcově. V jednání je exhibiční utkání výběru Horácké Slavie Třebíč proti Old reprezentaci ČR, připraven bude karneval pro děti a rodiče. Součástí hokejového dne by měl být i vybraný zápas mládežnického celku Horácké Slavie, autogramiáda a mnoho dalších akcí.

Samozřejmě znovu proběhne další ročník už zaběhnuté akce Dvakrát v roce Vánoce, kdy společně pomáháme dětem z dětských domovů v našem regionu.

Mnozí hokejoví příznivci již zaznamenali, že byl zprovozněn nový on-line systém prodeje vstupenek a permanentek. Z pohodlí domova si tak můžete zajistit nejen permanentku, ale bez front i vstupenku na vaše oblíbené místo a vybrané utkání. Do systému se dostanete PŘÍMO ZDE.

Od startu nové sezóny také dochází k několika změnám ve vysílání hokejových utkání Horácké Slavie Třebíč na internetu. Zápasy bude nyní vysílat společnost tv.com a budou stejně jako v minulosti placené. Cena jednoho přenosu se rovná ceně jedné vstupenky na sezení, tedy 90 korun. Vysílání bude nově v HD kvalitě s grafikou časomíry, ukazatelem skóre, nebo třeba časem ukazujícím tresty. Vybraná utkání budou i komentovaná profesionálním komentátorem, kterého zajistí společnost tv.com.

Na závěr informace ohledně bezpečnosti na stadionech celé WSM Ligy. K tomuto problému byl pod záštitou ČSLH pořádán v Praze seminář, kterého se zúčastnili zástupci všech klubů. Na semináři zaznělo, že budou přísněji posuzovány různé prohřešky některých neukázněných fanoušků a kromě vyšších pokut pro kluby je nově zavedena i možnost uzavření stadionu. Všechny kluby nyní budou zodpovídat i za chování hostujících fanoušků a i za ně může jednotlivým klubům hrozit postih. Proto budou všechny kluby WSM Ligy buď zpřísňovat návštěvní řády nebo, což je příklad Horácké Slavie, budou důsledněji trvat na dodržování návštěvního řádu současného. Návštěvní řád třebíčského zimního stadionu ZDE.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO + INFO: Hokejisté znají rozpis 1. ligy, příprava na nový ročník je v plném proudu

08.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští začnou ligu v Ústí nad Labem, na termíny a hrací systém zatím čekají

04.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté a jejich příznivci pomáhali během Happy Run. Společně prožili krásné odpoledne

28.05.2018