Menu +

INFO: V sobotu to vypukne, na programu je retro utkání Třebíč - České Budějovice

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 10. února 2018 odehraje Horácká Slavia Třebíč retro utkání s Českými Budějovicemi. Oba kluby slaví devadesát let od založení a oba týmy nastoupí ve speciálních retro dresech. Připraven je i speciální doprovodný program. Pro prvních 90 fanoušků je připraven dárek a na začátek utkání také malý slavnostní celostadionový rituál. Více informací uvnitř článku.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia se může pochlubit bohatou historií devadesáti let klubu, který po celou dobu dokáže vychovávat velké množství kvalitních hráčů. V tak malém městě jsou to velké úspěchy a také výborná prezentace klubu. To vše je také skvělá reklama pro naše město nejen v naší republice, ale díky úspěchům odchovanců v reprezentaci, či v NHL funguje prakticky po celém světě.

Statistiky

Horácká Slavia nastoupí v utkání s Českými Budějovicemi v jedinečné sadě pletených dresů, jejichž design vychází z historických dresů z roku 1938, tedy roku, kdy Horácká Slavia postoupila do nejvyšší soutěže.

Statistiky

Statistiky

Retro dresy oblékne i tým soupeře, klub z Českých Budějovic totiž shodou okolností vznikl také v roce 1928.

"Jednou z doprovodných akcí bude i výstava historických relikvií v prostoru pod VIP. Tam zájemci také uvidí a budou si moci osahat dres, v němž hráči nastoupí a který pro náš klub připravila a vyrobila firma APER, jíž vlastní bývalý vynikající hokejista Roman Kaňkovský a která je dodavatelem zboží pro klubový fanshop.

Ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Pivovarem Radegast jsme stylově pro prvních devadesát příchozích horním vchodem u pokladen připravili upomínkový předmět - NickNack s designem výročí devadesáti let klubu a také pivo Radegast zdarma pro prvních devadesát diváků starších osmnácti let," informuje marketingový manažer třebíčského klubu Daniel Šlapák.

Pro ostatní diváky budou speciální kelímky v prodeji ve fanshopu, kde bude k dostání i limitovaná edice šál s motivem tohoto utkání.

Třebíčský klub využil data utkání s Českými Budějovicemi k připomenutí založení Horácké Slavie. Další část oslav bude směřována na přelom měsíce července a srpna, kdy Horácká Slavia využije letního termínu a hokejového volna k tomu, aby na chystanou hokejovou akci pozvala velké hokejové osobnosti - odchovance Horácké Slavie. Věříme, že si hokejoví příznivci najdou cestu jak na sobotní utkání s Českými Budějovicemi, tak potom v létě na chystanou akci, o které ale zatím nebudeme více prozrazovat. Vše se diváci dozví v ten pravý čas," doplnil Daniel Šlapák.


Scénář doprovodného programu retro utkání

- Od 16:30 možnost zhlédnout výstavu předmětů z historie Horácké Slavie Třebíč (historické dresy, brusle, brankářská maska a další předměty) - prostor pod VIP
- Prvních 90 příchozích obdrží speciální dárek
- Představení retro dresu – celá sada bude po utkání dána do aukce
- 16:45 – 17:20 na kostce historická videa 1928 – 1948, historické fotografie
- 17:29 – celostadionový přípitek na další úspěšné působení obou klubů
- 17:30 začátek utkání
První přestávka: prezentace na kostce – historické video – Bouzek – Polák + divácká soutěž s partnerem utkání - pivovar Radegast
Druhá přestávka: Projekt Dvakrát v roce Vánoce (sedmý ročník) – sbírka pro děti z dětských domovů + akce Plyšáci - děti na ledové ploše.

Statistiky

Podobné články

Aktuální zprávy

K týmu se připojí posila obranných řad, tvořivý obránce Karel Nedbal

16.08.2018
Aktuální zprávy

VIDEO: Zimní stadion rekonstrukci potřebuje, nejen kvůli mládeži, říká Martin Svoboda

15.08.2018
Aktuální zprávy

Korejští dobrovolníci přiletěli opět pomáhat v regionu, pracovali i na třebíčském stadionu

10.08.2018