JUNIOŘI | Druhá výhra v nadstavbové části! Tentokrát to schytaly Krkonoše

T ř e b í č - Třebíčští po páteční výhře v České Třebové zavítali v neděli do dalekých Krkonoš. A bylo z toho další vítězství 1:3, vítěznou trefu si připsal Patrik Trnka. Bílé hvězdy tak se šesti body vedou tabulku Nadstavbové části. Další duel je čeká doma v pátek od 18:45 se Světlou nad Sázavou.

12.kolo, neděle 3.11.2019
KRK KRK
1:30:2, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 28. Šlaicher Radim (Šlaicher Tomáš) - 9. Vedral (Mojdl), 12. Trnka (Kotačka Adam), 39. Vedral Rozhodčí: Bednář - Runštuk, Junek. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
HC Krkonoše: Holubec - Minařík, Křížek, Mlčák, Boukal, Štembera, Lanta - Mikysa, Kroh, Schierl, Voděrek, Šlaicher Tomáš, Novák, Šlaicher Radim, Rada, Vognar.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák - Škrdlová, Kotačka, Mojdl, Vedral, Spilka, Pacal, Průša, Trnka, Svoboda.

Druhé utkání Nadstavby zavedlo třebíčské juniory do Trutnova. Zde hraje své domácí zápasy tým HC Krkonoše. Bílé hvězdy přitom potvrdily výbornou formu, která je provází v podstatě už od začátku soutěžního ročníku.

Mužstvo z Vysočiny opět předvedlo vyzrálý týmový výkon, jež vyšperkovala stálice mezi tyčemi Šimon Dobrovolný. O ofenzivní příspěvek se podělili zejména Zdeněk Vedral, který vstřelil dvě branky a Patrik Trnka, nově zvolený kapitán přidal jeden přesný zářez.

Další souboj v nadstavbové části soutěže čeká juniory 8.11, to doma přivítají Světlou nad Sázavou.

Radek Novák - SK HS Třebíč:

V první třetině jsme byli aktivnější a zaslouženě vedli. Ve druhé části využil soupeř naší nepozornosti při vhazování v našem obranném pásmu. Do konce druhé třetiny jsme po tlaku znovu vedli o dvě branky. Toto vedení jsme si již nenechali vzít i díky spolehlivému výkonu brankáře Šimona Dobrovolného a obětavosti všech našich hráčů při blokování soupeřových střel.