Tomáš Kaláb: Jen jsem se modlil, abych to trefil. Konečně to tam padlo.

T ř e b í č - Osmé kolo přineslo třebíčským hokejistům první domácí tříbodové vítězství. Ale nerodilo se lehce. Třebíčští sice vedli 3:0, ale Havířov ve druhé třetině výrazně přidal, zatímco domácím se přestalo dařit. Hosté byli od druhé dvacetiminutovky při hře pět na pět lepší a dokázali stav utkání stáhnout až na 3:2. Červenobílí ale využili i čtvrtou přesilovku a na to už Slezané reakci nenašli především kvůli ze strany domácích výborně zvládnuté třetí třetině. Skóre zápasu otevřel svou první brankou v sezóně Tomáš Kaláb, jenž měl prsty i v brance na 4:2. Právě on se stal respondentem našeho pozápasového rozhovoru.