Menu +

Třebíčští v sobotu přivítají neoblíbeného soupeře z Kadaně, v boji o play-off chtějí jednoznačně uspět

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - WSM ligu čekají poslední tři kola do cíle základní části. Ačkoliv do Třebíče přijede poslední Kadaň, zápas bude pro Horáckou Slavii Třebíč nesmírně důležitý. Cokoliv jiného než tříbodové vítězství bude totiž velkou komplikací v boji o elitní osmičku, kterou Třebíč svádí na dálku s celkem Vsetína. Ale jak všichni fanoušci Bílých hvězd dobře vědí, proti Kadani to zkrátka moc nelepí, čeká nás nesmírně těžký zápas, i kvůli tomu, že Kadani již o nic nejde a může hrát naprosto uvolněně. Proto bude třeba přijít a povzbudit svoje hráče. A kdy? V sobotu 17.2. a v kolik? Tradičně v 17:30.
Sdílejte článek
 


 • VIDEOPŘENOS ZÁPASU TŘEBÍČ – KADAŇ SLEDUJTE ZDE

 • Statistiky

  Trhači Kadaň, celek, který pravidelně bojuje spíše o udržení ve druhé nejvyšší soutěži, neprožívá ani letos příliš vydařenou sezonu. Tříbodových vítězství celku ze severu Čech napočítáme zatím pouze šest. Chvost tabulky tak není úplným překvapením. Závěr ročníku bude ale pro kadaňské hokejisty o poznání klidnější, a to díky tomu, že se liga uzavřela a nesestupuje se. Na co je ale třeba dát si určitě pozor, je fakt, že hned dvě, ze zmiňovaných, šesti utkání, které Kadaň vyhrála, byla právě proti Horácké Slavii Třebíč.

  Kadaň neprožívá šťastnou sezónu a důkazem je i aktuální série jedenácti prohraných zápasů v řadě. V posledních třech zápasech Kadaň prohrála nejprve doma s Benátkami (3:5), poté si Trhači vylámali zuby ve Frýdku- Místku poměrem 3:1 a naposledy si tři body odvezl z Kadaně pronásledovatel Třebíče v boji o play off, Vsetín (2:5). <úp>

  Mezi brankáři se nejčastěji objevuje mezi třemi tyčemi Tadeáš Dvořák, ten nastoupil zatím do 24 zápasů, s průměrem 3,94 obdržených branek na zápas a s úspěšností zákroků téměř 88%. Nejproduktivnějším bekem je Darek Hejcman, který doposud ve 46 zápasech získal 20 bodů (8+12). Z útočníků je na tom nejlépe Jakub Trefný, zkušený forward získal 19 bodů za 6 branek a 13 asistencí.

  Sestava týmu Trhači Kadaň z posledního utkání:

  Běhula – D. Novák, Trefný, Kadeřávek, Blaha, Šefl, Hlaváček – Chlán, Hejcman, Kůs – Tůma, Havlíček, Chrpa – Dufek, Rindoš, Krejčiřík – Bláha, Polák, Rezek.


  To Horácká Slavia Třebíč hraje o hodně. Momentálně totiž drží 8. příčku tabulky, tedy poslední vstupenku do play off, ovšem velice nepříjemně na ni dotírá Vsetín, který se dotáhl na rozdíl tří bodů. Třebíčští trochu žehrají na neúspěchy venkovních zápasů, vždyť to už bude měsíc, kdy si Bílé hvězdy připsaly tři body za vítězství venku.

  O důležitosti zápasu tak není pochyb. Třebíč nutně potřebuje tři body. S Kadaní se však většinou nehraje pohledný, ale spíše bojovný a urputný hokej. O to více bude třeba podpory z hlediště, kterou jsme v minulých zápasech na zimním stadionu registrovali!

  Sestava Horácké Slavie z posledního ligového zápasu

  Vejmelka – L. Vágner, Furch, Čejka, Kaláb, Půža, Hort, Jiří Wasserbauer – Erat, Dolníček, L. Horký – Vodný, Kusko, Kristl – T. Havránek, Jan Wasserbauer, Paták – Malec, Süss, Ferda.

  Tak nezapomeňte, sobota 17.2 od 17:30 Zimní stadion města Třebíče, MANN+ HUMMEL Arena.


 • AUKCE ORIGINÁLNÍCH HRANÝCH RETRO DRESŮ ZDE

 • Podobné články

  Pozvánky na zápas

  Dva týmy, ale jen jedno místo v play-off. Utkání mezi Třebíčí a Vsetínem slibuje strhující podívanou

  21.02.2018
  Pozvánky na zápas

  Třebíčští míří na led Rysů z Frýdku-Místku, kde mohou rozhodnout o postupu do play off

  19.02.2018
  Pozvánky na zápas

  Horácká Slavia míří na prostějovský led, kde bude bojovat o body, jež jí mohou pomoci k postupu do play off

  12.02.2018