Menu +

V sobotu běžíme pro dobrou věc, účastí na akci HAPPY RUN podpoříme potřebné

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 26. května 2018 se hráči Horácké Slavie i někteří členové realizačního týmu s celou rodinou zúčastní dobročinného běhu WWW.HAPPYRUN.CZ ve Valči na podporu osudem zkoušené rodiny Vávrových. Jejich příběh najdete na webových stránkách akce www.happyrun.cz. Registrovali se a akce se zúčastní i fanoušci třebíčského hokeje.
Sdílejte článek
 

Začátek sobotní akce je ve 12:00 na fotbalovém hřišti ve Valči, kde je ještě do 13:30 možná registrace na rodinnou trasu.
Po úspěšném absolvování 6 km trasy bude probíhat autogramiáda hráčů Horácké Slavie Třebíč, která je také oficiálním partnerem akce.

Horácká Slavia přispěje částkou 13 300 korun. Tato částka je součtem příspěvku hráčů A týmu a realizačního týmu + vedení klubu + částka z prodeje ve Fanshopu v průběhu sobotní autogramiády na zimním stadionu 19. května.

“Tento obnos bude předán v sobotu po 18:30 přímo do rukou paní Vávrové. Náš klub se dlouhodobě zapojuje do podobných akcí, které pomáhají potřebným lidem. Věříme, že i náš příspěvek pomůže rodině Vávrových ve zvládnutí situace,“ uvedl marketingový manažer třebíčského hokejového klubu Daniel Šlapák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Na soupisku dopsáni tři zkušení forvardi: Jan Milfait a Lukášové Jícha a Bureš

13.10.2018
Aktuální zprávy

VIDEO: AVE gól měsíce září 2018 - vyberte ten nejhezčí

07.10.2018
Aktuální zprávy

Druhý ročník akce Červená - barva našeho života je připraven na pondělí 5. listopadu

04.10.2018