Menu +

V sobotu běžíme pro dobrou věc, účastí na akci HAPPY RUN podpoříme potřebné

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 26. května 2018 se hráči Horácké Slavie i někteří členové realizačního týmu s celou rodinou zúčastní dobročinného běhu WWW.HAPPYRUN.CZ ve Valči na podporu osudem zkoušené rodiny Vávrových. Jejich příběh najdete na webových stránkách akce www.happyrun.cz. Registrovali se a akce se zúčastní i fanoušci třebíčského hokeje.
Sdílejte článek
 

Začátek sobotní akce je ve 12:00 na fotbalovém hřišti ve Valči, kde je ještě do 13:30 možná registrace na rodinnou trasu.
Po úspěšném absolvování 6 km trasy bude probíhat autogramiáda hráčů Horácké Slavie Třebíč, která je také oficiálním partnerem akce.

Horácká Slavia přispěje částkou 13 300 korun. Tato částka je součtem příspěvku hráčů A týmu a realizačního týmu + vedení klubu + částka z prodeje ve Fanshopu v průběhu sobotní autogramiády na zimním stadionu 19. května.

“Tento obnos bude předán v sobotu po 18:30 přímo do rukou paní Vávrové. Náš klub se dlouhodobě zapojuje do podobných akcí, které pomáhají potřebným lidem. Věříme, že i náš příspěvek pomůže rodině Vávrových ve zvládnutí situace,“ uvedl marketingový manažer třebíčského hokejového klubu Daniel Šlapák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Odešel Jiří Míča. Jirko, děkujeme za všechno

18.01.2019
Aktuální zprávy

VIDEOANKETA: AVE Gól měsíce prosince 2018

15.01.2019
Aktuální zprávy

Povedlo se! Tomáš Havránek již dnes nastoupí za Třebíč proti Ústí

14.01.2019