Menu +

Vítáme novou tvář. V utkání proti Kadani nastoupí za Bílé hvězdy útočník Pavel Jenyš

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíč přivádí další posilu do svého týmu. Tentokrát se jedná o útočníka Pavla Jenyše. Jeho představení naleznete v článku.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč oznamuje příchod další akvizice do svých útočných řad. Už v dnešním utkání proti Kadani nastoupí za Bílé hvězdy útočník Pavel Jenyš. Třiadvacetiletý hokejista strávil začátek letošní sezony v extraligové Kometě Brno, kde odehrál osm utkání. Brněnský rodák se před tímto ročníkem vrátil mezi české hokejové mantinely po několikaleté anabázi v zámoří. Od sezony 2014/2015 pravidelně nastupoval v nižších kanadsko-amerických soutěžích.

Své starty rozdělil zejména mezi AHL a ECHL. V uplynulém ročníku hájil barvy Manchesteru Monarchs, kde si během 24 utkání připsal 24 kanadských bodů (10+14).

V juniorských letech byl také pravidelným reprezentantem České republiky. Může se mimo jiné pochlubit starty na prestižních mládežnických turnajích.

Jedná se o silového útočníka, který je i díky svým parametrům velmi platný v prostoru před oběma brankami.

„V dnešním utkání proti Kadani nastoupí za HST útočník Pavel Jenyš. Věříme, že Pavel bude platnou posilou naší ofenzivy,“ prozradil sportovní manažer třebíčského klubu Radek Novák.

Bližší podrobnosti o formě Jenyšova působení v HST přineseme v dalších dnech.

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny.

před 2 dny
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb, proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020