Menu +

Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu prosím nevyplňovat
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3210 odpovědí v této kategorii celkem.

Pavel (pavelk1984@seznam.cz) 22.4.2019, 19:14
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali budou letos opět horácké pivní slavnosti? Byla by škoda, kdyby nebyly..Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Na základě nízké návštěvnosti prvního ročníku ze strany diváků a fanoušků, se nepodařilo zajistit silnějšího partnera ze strany pivovarů. Proto se letos podobná slavnost konat nebude.
redakce hstrebic.cz

Pavlina Trnkova (sikulajda@email.cz) 17.4.2019, 17:57
Dobry den
Chtela jsem se zeptat jsem skalni fanousek horacke slavie a chtela bych si kluky vyfotit normalnim klasickym fotakem ne na mobil aproto bych se rada zeptala jesli pri hokejovem utkani se muze fotit uz se tesim az zacnou opet hrat .
Dekuji


Odpověď:
Dobrý den. Z hlediště klidně můžete fotit.
redakce hstrebic.cz

Tom (thomas21@centrum.cz) 7.4.2019, 19:10
Dobrý den....mohu se zeptat- co v překladu znamená to slovo výhradne nová smlouva?to je senzace,že se koucum prodloužila smlouva?co znamená pojem výhradně pro potřeby HST? Do děkuji za objasnění

Odpověď:
Výhradní nová smlouva znamená, že oba kouči mají smlouvu výhradně s Horáckou Slavií Třebíč, kterou jsou i placeni.
redakce hstrebic.cz

Marek Svoboda (mareksvoboda.facr@seznam.cz) 31.3.2019, 08:35
Dobrý den,
Mohu se zeptat jestli si buben, používaný během zápasu fanoušky, mohu půjčit? Jsem ochoten za buben i zaplatit+záloha.

Odpověď:
Dobrý den. O tom nemůže naše redakce rozhodovat. Kontaktujte někoho z kotelníků.
redakce hstrebic.cz

Honza (jabla@post.cz) 22.3.2019, 10:27
Proč tam máte v pátek v 10,26 Jihlava - Kladno 2:3 ? To už předvídáte ?

Odpověď:
Tabulku nedělá naše redakce, ale dělá se centrálně pro všechny weby. Asi došlo k chybě, která je již opravena. Přejeme krásný zbytek dne.
redakce hstrebic.cz

Jakub (pipausa99@seznam.cz) 1.3.2019, 10:32
Dobrý den.Měl bych několik otázek.Kolik má A tým SKHS Třebíč vlastích hráčů(nepočítám hostující,zapujčené atd)?Proč klub který má dlouhou tradici,rozhodně nepatří k nejchudším v soutěži a vždy si myslím že hrál hezký hokej končí sezonu na pozicích mimo play off?Je opravdu dobrá marketingová strategie zdražovat stále vstupné na hokej na který se mnohdy nedá ani koukat a tým nemá ani extra výsledky?Jediné čeho se dosáhlo je pokles návštěvnosti.Není víc přínosem pro klub o něco nižší vstupné a více diváků kteří tým podpoří?

Odpověď:
Dobrý den. Otázky jsou rozhodně zajímavé, nicméně jste v sekci Ptejte se redakce, kde odpovídáme na otázky týkající se provozu webu. Vaše dotazy jsou ale mířeny spíše na vedení klubu, proto prosím napište na email sk@hstrebic.cz
redakce hstrebic.cz

Pavel (pavnovak82@seznam.cz) 25.2.2019, 08:19
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli dělají hráči a trenéři také takzvané teambuldingy, třeba zrovna teď po sezoně nějaký rozlučkový večer? Aby utužili vztahy a taky se poznali lépe jak na ledě . Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. V2tšinou se něco podobného dělá spíše před sezónou. Ale i po jejím skončení se většinou hráči a trenéři sejdou, ale to až po úplném konci sezóny, až dohrají všechny kluby. Někteří hráči totiž mají střídavé starty do jiných klubů, takže by teď nemohli přijít.
redakce hstrebic.cz

pavla trnkova (sikulajda@email.cz) 24.2.2019, 09:32
Dobry den
Vcera jsem byla na polednim zapasu v Trebici kde hrala s Kladnem coz bylo utkani bezvadne coz me ale trosku udivilo to ze p skonceni nas kotel rvali na brankare Jekela at zustane v Teebici .Tak bych se rada zeptala jestli nechce odejit nehodou nekam jinam Pavel Jekel.Je mi moc lito ze uz nemuzeme chodit na zapase a musime cekat az do srpna kdy opet zacnou a do te doby co budou naso hosi delat jestli budou travit volny cas s rodinou nebo se davat do hromady po urazech na lede .
dekuji za odpoved


Odpověď:
Dobrý den. Pavlovi končí smlouva, budou probíhat další jednání. Vše je otevřené. Hráči teď budou mít nějaký čas volno, někteří budou možná pokračovat do konce sezóny v jiných klubech. Koncem dubna zase začne letní příprava na novou sezónu a koncem července pak první přípravná tkání.
redakce hstrebic.cz

karel (kvapil429@seznam.cz) 20.2.2019, 18:11
Chtěl bych na hokej na Kladno. Jak se mám zachovat při objědnání lístků.

Odpověď:
Dobrý den. Na hlavní straně webu v levém horním rohu najdete odkaz na aplikaci pro prodej vstupenek. Tam si vybetrete a zaplatíte. Vstupenku nemusíte tisknout, stačí ukázat QR kód na mobilu u vchodu, kde Vám jej čtečka přečte. Poté můžete vstoupit na stadion.
redakce hstrebic.cz

Petr (petrnovak93@seznam.cz) 19.2.2019, 18:56
Ahoj, bude na Kladno i klasický předprodej na pokladnách či na vrátnici, nebo jen ten na internetu?

Odpověď:
Dobrý den. Klasický předrodej na vrátnici a ni na pokladnách organizován nebude.
redakce hstrebic.cz


Další stránky
123456>>