Mladší dorost nedal Vlašimi šanci, v dohrávce vyhrál o sedm branek

T ř e b í č - Mladší dorostenci měli na programu dohrávku odloženého utkání s Vlašimí. Hosté přicestovali jen s deseti hráči do pole, a to se jim nakonec stalo osudným. Zhruba do poloviny utkání, dokud jim stačily síly, drželi vlašimští Rytíři přijatelné skóre. Po čtyřiceti minutách byl stav 4:1. Třetí třetina už patřila jednoznačně třebíčským mladým Bílým hvězdám. Červenobílí postupně navyšovali skóre, které se zastavilo na stavu 9:2. Čtyři branky a jednu asistenci si připsal Filip Kotačka.

16.kolo, pátek 19.1.2018
9:21:1, 3:0, 5:1
VLA VLA
Branky a nahrávky: 15. Kotačka (Přidal, Hrnčíř), 23. Kotačka (Koňařík), 28. Přidal (Kotačka), 28. Svoboda Adam, 49. Přidal (Koňařík), 50. Kotačka (Vildomec), 52. Hrnčíř (Přidal), 56. Kotačka (Koňařík), 58. Hrnčíř - 16. Matoušek (Kovařík), 57. Štorc. Rozhodčí: Mezlík - Marek, mejzlík. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1, 8:2, 9:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Martin (Svoboda Patrik) - Šplíchal, Šinkovský, Koňařík, Ježek, Linhart, Růžička, Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Maštalíř, Vildomec, Spilka, Svoboda Adam
HC Rytíři Vlašim: Pašek - Pohan, Mareš, Košťálek, Novák, Koluch, Matoušek, Štorc, Kulha, Klíma, Kovařík, Zelingr