18.kolo, sobota 13.1.2018
8:3 3:0, 5:2, 0:1
CKM CKM
Branky a nahrávky: 1: Kotačka (Přidal), 14. A. Svoboda (Dolníček, Maštalíř), 18. Kotačka (Přidal, Hrnčíř), 23. A. Svoboda (Maštalíř, Dolníček), 23. A. Růžička (A. Svoboda, Dolníček), 23. Kotačka, 35. Kotačka (Hrnčíř, Přidal), 39. Přidal (Hrnčíř) – 26. Kašák (Kozák), 33. Lakomý (Lamač), 57. Dohnal (Kašák, Kozák). Rozhodčí: Dostál – Sibera, Erat. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 33
SK Horácká Slavia Třebíč: P. Svoboda – Šplíchal, Šinkovský, Linhart, A. Růžička – Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Maštalíř, Vildomec, Klár, Jurda, A. Svoboda.
HC Český Krumlov:

Reportáž z utkání není k dispozici

Štěpán Oberreiter - SK Horácká Slavia Třebíč: „My jsme soupeře i jeho kvality neznali, věděli jsme jen, že se pohyboval v popředí tabulky. My se trošku potýkali s marodkou, ale do zápasu jsme vstoupili slušně a v první minutě se ujali vedení. Soupeř měl několik šancí z předbrankového prostoru, který jsme špatně pokrývali, ale gólman si s tím poradil. Třetinu jsme vyhráli 3:0. Klukům jsme o první přestávce řekli, aby si hráče před brankou víc obsazovali a soupeř tak nemohl zakončovat. Druhá část byla v naší režii, vytvořili jsme si tlak, předvedli pěkné akce a dali krásné góly. Zrychlili jsme hru a puky si víc dávali i zakončovali. Dostali jsme sice dvě branky, ale to už tak bývá. Třetí třetinu jsme spíš jen dohrávali. Hosté nám dali z přesilovky tečovaný gól, ale zápas jsme dotáhli do vítězného konce. První dvě třetiny byly podle našich představ, třetí to už byla z naší strany, jak jsem říkal, dohrávaná. Stínem utkání bylo zranění našeho hráče Klára, který srážku se protihráčem ve druhé třetině odnesl zlomenou rukou a otřesem mozku.“